Jump to content

Hangi Aracı Tavsiye Edersiniz?

SonCreaL

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar Merhaba,

5000 tl - 7000 tl arası araç arıyorum. Eniştem Mazda bak dedi 1 haftadır arıyorum ama işin içinden çıkamadım. Kasım ayında çocuğum olacak bu yüzden fazla para vermek istemiyorum. Bizi hastaneye götürüp getirecek ve sık sık arıza çıkartmayan parçası uygun yakıtı uygun (lpg li öncelik) bir araba önerirmisiniz?

Mazda 323 1.6

Mazda 626

Mazda 313 1.8

Saygılarımla,

Murat

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda 3 veya Mazda 6 (daha düşük ihtimal) almayı düşündüğüm için aracımı satmayı düşünüyorum...

İlginenirsen eğer;

1993 model Mazda 626

Seni üzmez, 18 aydır beni üzmedi çünki, yakıtı şehir içi 27-30 kuruş, şehir dışı 19-20 kuruştur. Forum üyelerine fiyat açısından yardımcı olurum.

Hakkında hayırlısı olsun.

:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Merhaba,

Aracınız güzel fakat bütcem o kadar geniş olmadığı için maalesef olumlu düşünemiyorum. Yorum için tekrar teşekkür ederim.

Saygılarımla

Bu bütçe ile sağlam ve sorunsuz mazda bulma ihtimaliniz yok ama... Bu fiyatlara alacağınız mazdalara mutlaka masraf yaparsınız. Bunu dikkate alın derim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence bütçenizi belirtir iseniz daha çok yardımcı olabiliriz

merhaba bütçemi 5000 tl - 7000 tl olarak 1. mesajımda belirtmiştim. yardımlarınız için teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu bütçe ile sağlam ve sorunsuz mazda bulma ihtimaliniz yok ama... Bu fiyatlara alacağınız mazdalara mutlaka masraf yaparsınız. Bunu dikkate alın derim...

Anladım hocam o zaman bizim araba alma hayalimiz kalmadı. beklemekten biraz daha birikim yapmaktan başka yapabileceğimiz bir şey kalmadı.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

merhaba bütçemi 5000 tl - 7000 tl olarak 1. mesajımda belirtmiştim. yardımlarınız için teşekkür ederim.

Saygılarımla.

1990-91 kasa mazda 626 bulabilirsiniz ama dediğim gibi iyi araştırma yapmanız gerek...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1990-91 kasa mazda 626 bulabilirsiniz ama dediğim gibi iyi araştırma yapmanız gerek...

Hocam 323 yerine 626 2.0 mazda al diyorsunuz yani değilmi? merak ettiğim bu araçlar lpg yada benzinde ne kadar yakıyor ayrıca parçaları uygunmudur?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam 323 yerine 626 2.0 mazda al diyorsunuz yani değilmi? merak ettiğim bu araçlar lpg yada benzinde ne kadar yakıyor ayrıca parçaları uygunmudur?

Ben çok memnun kaldığım için tavsiye ediyorum, zaten 626 sınıf olarak 323'ün bir üstü, hal böyle olunca da aynı paraya daha fazla konfor, güvenlik ve sağlamlık almak daha mantıklı değil mi?

Yakıt olarak;

En son bayramda günü birlik 350 km yaptım ve 8,8 litre lpg yaktı, tl olarak 21 kuruşa geliyor, şehir içi ise ortalama 27-30 kuruş yakıyor...

Parça konusunda sıkıntısı yok, pahalı değil ve kolaylıkla bulunuyor.

Sen inat etme gel benim aracı al, pişman olmazsın...

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben çok memnun kaldığım için tavsiye ediyorum, zaten 626 sınıf olarak 323'ün bir üstü, hal böyle olunca da aynı paraya daha fazla konfor, güvenlik ve sağlamlık almak daha mantıklı değil mi?

Yakıt olarak;

En son bayramda günü birlik 350 km yaptım ve 8,8 litre lpg yaktı, tl olarak 21 kuruşa geliyor, şehir içi ise ortalama 27-30 kuruş yakıyor...

Parça konusunda sıkıntısı yok, pahalı değil ve kolaylıkla bulunuyor.

Sen inat etme gel benim aracı al, pişman olmazsın...

;)

:) hocam yardımlarınız için teşekkür ederim. inanın üzerine çıkamayırum bütçemin. onuda elde avuçta ne varsa satıyoruz. bir de biladeri okutuyoruz burs parası vs derken para uçup gidiyor yoksa seve seve alırdım.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende tavsiye ederim, Mazdalar kıymetini bilen centilmen Mazdacılardan alınır... Koltuk altında haydar ile gezen kafası kolu bantlılardan araç almayın  :)

;D açıklama süper olmuş teşekkür ederim.  :clap:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra ...

Arkadaşlar ben halen araba arıyorum. Son zamanlarda aklımı çelen mazda lantis 1.8 var bu araç nasıldır. parça fiyat performans yol tutuşu nasıldır. aracı alınca borcum bitene kadar bana 3-4 yıl masraf çıkartmasın istiyorum. satarken sorun yaşarmıyım? mazda 323 mü 626 mı lantis mi siz değerli forum arkadaşlarımın önerilerini bekliyorum.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...