Jump to content

Yeni Mazda6 - İnceleme - Gıymetlimmmss

Fotifoti
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Adımın küp resimleriyle anılmasından daha iyidir tabi...

Subaru otomobil ve Subaru forumundan gelme olduğumuz için awd takıntımız vardır. Ancak orada awd başlığında 100 sayfa yazsam, halen insanlar soru soruyor ve 1.700 kişilik forumda bu başlık 45.000 okunabiliyor.

Burada basit bir esprili başlığım awd ile ilgili yazımın 20 katı okunuyor. Yani bu Mazda Dünya'sı awd'den nasibini almamış yiğenim!

Subaru forumunda millet yazdıklarını 5 kerede okuyup anlayabiliyor, bizim forum da 1 kez yeterli oysaki... O nedenle aradaki farkı unutmayalım ...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 75
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Fotifoti

27

• emregc

14

• Onur

11

• mtutun

14

Popüler Günler

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Popüler Günler

Gönderilen Fotoğraflar

Hacı çok jantisin maşallah arabanın yanında, o ne poz öyle yiğenim.... :D

aha selman abi sana yegenim demis, hahaha artik sen selman abinin yegenisin, tutun bana kaldi :) yallahhh..

bu arada o sari seyi biz daha 2 sene once cx-5 testinde konusup vay anasina demistik.

geriden geliyosun fotifotifotiiiiiii tiiiiiiiiii

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ne yapacaksın head up'ı? Allah her zaman senin başını dik tutsun, önemli olan o...

1.5 dizel konusunda ben hala supheliyim, yani otomatik olursa, duz olursa mesele cikmaz sanirim.

dunyada hala 2.0 alti dizel sanzuman uyumunu kimse saglayamadi. cx-5'de bile 2.2 kasada en kaliteli verim aliniyor.

benim istegim 1.5 otomatik benzinli 4x4 mazda6 :) bir de headup koysalar dunyanin en mukemmel aleti olur. efsane olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bak bu yazdığını oraya bir link veririm, bu forum var ya Gezi Parkı'na döner!

Subaru forumunda millet yazdıklarını 5 kerede okuyup anlayabiliyor, bizim forum da 1 kez yeterli oysaki... O nedenle aradaki farkı unutmayalım ...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ne yapacaksın head up'ı? Allah her zaman senin başını dik tutsun, önemli olan o...

Cok havali ondan :)

Sent from my iPhone using Tapatalk, sorry for typos.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yapma öyle, kardeş forum, Babamız zor durumda kalır, gerilir, o zaman biz de geriliriz....:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hacı çok jantisin maşallah arabanın yanında, o ne poz öyle yiğenim.... :D

eyvallah dayı ya . Senden başka beni gören olmadı :) anca şikayet ediler. vay efendim awd yokmuş, hidap yokmuş . Adamlar yapmış bir takdir et , bi kanaat et :P bulmuşuz da awd kalmış :) bütün yollar radar zaten. 3 günde alırlar altımdan :(

Sent from my iPhone using canım Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aha selman abi sana yegenim demis, hahaha artik sen selman abinin yegenisin, tutun bana kaldi :) yallahhh..

bu arada o sari seyi biz daha 2 sene once cx-5 testinde konusup vay anasina demistik.

geriden geliyosun fotifotifotiiiiiii tiiiiiiiiii

benim öz dayım , amcam olmadıgı için bütün dayılar benim :D yüreğinin derinlerine bak göreceksin genc padawan :D

Sarı şey ne?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kavgada bile söylenmez :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Okuyunca bende de "o kızı sana yar etmezler Osman" şarkısı oldu :'(

ağay kızı bey kızı ühühü

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim öz dayım , amcam olmadıgı için bütün dayılar benim :D yüreğinin derinlerine bak göreceksin genc padawan :D

Sarı şey ne?

Genc diyene bak kesin benden kucuksundur sen :)

Sent from my iPhone using Tapatalk, sorry for typos.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...