Jump to content

Mazda 6 almayı düşünüyorum, değerli fikirlerinize ihtiyacım var

s_yetkin07
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Domestos tesekkur ederim, tavsiyene uyup hem expertiz yaptirdim hemde servise sordum, servis bakimini biz yapiyoruz sorum yok dedi..expertiz airbag lambasi dışında sorun yok dedi..tramerde 500 tl disinda hasar gorunmuyor..on ve arka kapinin birlestigi yerde yirmibeş cm sagli sollu boya gorunuyor..gozumu kapattım ve aldim hemde 38 e..satici sikintili bir ticaret sonucu uc tane araba sahibi olmuş ve hepsini gizden çıkarmış bu fiyatada o yuzden aldim..yuklensrm 36ya bile alırdım ama kendime yakistiramadim..adamın arabanın yol bilgisayarından cruse kontrolden arabadaki bir cok ozellikten haberi yok..elemanlari karşıladı kendisi saat 5 e dogru zor bela gelip satışını verdi.degisik bir ticaret oldu ama araba gerçekten cok hos..bir arabanin surusu o kadarmi keyifli olur 8)

Hayirli olsun, hosuna giden bir araci almana cok sevindim... 38`e bedava olmus.  :nazar:

Ankara`ya gelmisken baklavani da yeseydik...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 47
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• domestos

6

• black_dynamic42

12

• s_yetkin07

5

Ahmet hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmanı dilerim.. Bir test sürüşü yaparız, ne dersin?

Allah razı olsun  Mehmet, Allah kimseye kaza bela vermesin ..ne zaman istersen yaparız tabikide ,ocağıma incir ağacı dikmeden bide lpg kiti taktırabilirsem  :boks:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayirli olsun, hosuna giden bir araci almana cok sevindim... 38`e bedava olmus.  :nazar:

Ankara`ya gelmisken baklavani da yeseydik...

saolasın orbitus, Allah herkesin gönlündeki almayı nasip etsin..Ankara geçti artık Konya 'ya yolun düşerse yiyelim inş. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: allah kaza bela vermeden binmek nasip etsin

amin cümlemize inş. teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Merhaba arkadaşlar ilandaki araç içn fiyat bilgisi ve dikkat etmem gereken şeyler nedir yardımcı olur musunuz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-ogretmenden-tek-parca-boya-otomatik-guclu-lpg-li-4-lastik-sifir-204203108/detay/

Araç sahibine mesaj yazdığımda mecbur kaldığı için sattığını söyledi sizce ederi nedir bu aracın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...