Jump to content

Satılık 93 Model Mazda626

akeryus

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar s.a...mecburiyetten mazdamı satıyorum :( 93 model 626 2.0 115 bg..tüm ağır bakımları yapıldı tiriger den enjektörlere kadar hepsi değişti..lakin tadını alamadan satmak zorundayım malum hayat şartları bitirdi bizi . kapı panzutlarını değiştirdim deri yaptım (200tl)koltuk kılıflarıda değişti siyah yapıldı özel takıldı (180tl) dahada bişey yapamadım kaldım..yürür aksamı iyi motorda iyi lpg li klima aktif elektirikli aynalar 4 cam otomatik sadece sol arka çalışmıyor ufak tefek masrafı var göze gelmez oda keyfi masraf yani..ilgilenen arkadaş 544 766 84 51 den bana ulaşabilir hayırlı ramazanlar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-acilllll-kazasiz-plusorjinal-plus-lpg-plusklima-plus4-cam-otomatik-132366774/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

nasip abi inş ikimizde aynı anda satarız da biraz oh çekerim yoksa bankalar hüpletecek beni...

Sana Allah kolaylık versin, benim öyle bir derdim yok, model yükseltmek için satmak istiyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

kardeş aracın hala satılmadı ise araba.com veya arabam.com sitelerinin birinin bakılma oranı sahibinden i ikiye katlıyor. koymadıysan bir de oraya koy. hayırlıo satışlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...