Jump to content

Mazda 3 için Usb Soket

alpererturk
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda 3 için usb adaptörü çıkmış

http://mazda-tr.com/showroom/mazda3/accessories/

Artık normal mp3 cihazı bağlanabiliyor ama şarkı isimleri ekranda gözükmüyormuş. Bunun hakkında bir bilgisi olan varmı acaba veya şarkıları ekranda gösterebilen bi çözüm varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Vardı zaten, 90ncı yıllarda verildi hatta.. Ebayde de satılıyor bir kutu ekstra olarak takılıyor sisteme Mazda orjinal ürünü ama montajı yapabilcek biri var mı yokmu çelişkisi vardı.

Oğuzhan'ın dediği gibi xcarlink taktırmak daha mantıklı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

istanbulda olsa idin montajda yardımcı olabilirdim

Bu cihaz iş görür mü ? Direksiyondan şarkı değişebiliyor muyum ? Birde klasör isimlerini CD 1 CD2 CD3  ... gibi açın demiş burada niye bunu yazmış onu anlamadım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

*görür tabiki neden görmesin ama demek lazım yada deneyen biri ile konuşmak lazım.

*bence degişir.

*bu konuda bilgim yok ama satıcı ile konuşabilirsiz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cihazın şarkıları algılamasını sağlayan yazılımı o şekilde olduğu için dosya adı vermeniz gerekiyor muhtemelen. Montajı çok zor değil youtube da bir sürü benzer parçanın montaj videosu var, kendiniz yapabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

Valla bende dusunuyorum bunu almayi yaw hyundai bile fabrika cikisli teyplerine bile usb koydu bu japonlar neden kpymazlar ki benim eski toyotada yoktu multimedya kit alacaktim ama fiyatin yuksek olmasindan dolayi vazcaydim ama hala aklimda alsam mi diyorum

HTC Butterfly cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest Orbitus

Valla bende dusunuyorum bunu almayi yaw hyundai bile fabrika cikisli teyplerine bile usb koydu bu japonlar neden kpymazlar ki benim eski toyotada yoktu multimedya kit alacaktim ama fiyatin yuksek olmasindan dolayi vazcaydim ama hala aklimda alsam mi diyorum

HTC Butterfly cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Japonlara haksızlık etmeyelim arkadaşlar, adamlar araçlarının yürümesi için ellerinden geleni yapmışlar, yetmemiş ama olsun. Bir de USB'yi mi düşünecekler....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhabalar, kendi aracıma YATOUR diye bi marka aldım. Her araç ve modeli için farklı soketleri mevcut. Sanırım sizin linkte verdiğinizde benzeri bişey. USB, MMC/SD vee AUX girişleri mevcut. Direksiyon kumandaları kullanılıyor fakat şarkı isimleri yazmıyor. CD1-CD2 diye klasör yapmak zorundasınız ve ve örneğin benim aldığım 16GB kadar destekliyor. Sonuç olarak montajı 5 dakika ve herkesin kolaylıkla halledebileceği bi olay, memnuniyet %100. Ufak bi not bu cihazlarda hernedense Kingston markalı belleklerle çalışmamakta.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhabalar, kendi aracıma YATOUR diye bi marka aldım. Her araç ve modeli için farklı soketleri mevcut. Sanırım sizin linkte verdiğinizde benzeri bişey. USB, MMC/SD vee AUX girişleri mevcut. Direksiyon kumandaları kullanılıyor fakat şarkı isimleri yazmıyor. CD1-CD2 diye klasör yapmak zorundasınız ve ve örneğin benim aldığım 16GB kadar destekliyor. Sonuç olarak montajı 5 dakika ve herkesin kolaylıkla halledebileceği bi olay, memnuniyet %100. Ufak bi not bu cihazlarda hernedense Kingston markalı belleklerle çalışmamakta.

fiyatı nedir acaba?
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet sökülmesi gerek ama zannettiğin kadar zor bişey değil. Sitede de vardı youtube'dada var. sadece 2-3 dakikanızı alır o kadar. Teybin arkasında da soketin takılabileceği yalnız 1 yer var zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...

Benim guzuda liseden kalan cdlerle nostalji yapmak istemiyorum :D en kolay şekilde nasıl usb veya mp3 bağlayabilirim. Cd deki ses kalitesini bulabilir miyim? En önemlisi bu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim guzuda liseden kalan cdlerle nostalji yapmak istemiyorum :D en kolay şekilde nasıl usb veya mp3 bağlayabilirim. Cd deki ses kalitesini bulabilir miyim? En önemlisi bu

Her ne olursa olsun bence track cdlerdeki sesi alamayız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Her ne olursa olsun bence track cdlerdeki sesi alamayız.

ses kalitesinde düşüklük olursa gerek yok ne yapalım arada cd dolduruz geçmişi yad ederiz bizde:)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...