Jump to content
SR-71

Eskişehir ve Civarı Mazda Ustası

Tavsiye Edilen Mesajlar

SR-71    10
SR-71

Arkadaşlar Eskişehir ve çevresinde tercih ve tavsiye ettiğiniz mazda ustası desem ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
domestos    43
domestos

Arkadaşlar Eskişehir ve çevresinde tercih ve tavsiye ettiğiniz mazda ustası desem ?

Ankara ve Kocaeli'de tavsiye edilen usta ve servisler var ama hiç Eskişehir'de şu usta veya servis iyidir diye forumda okumadım...

Kolaylıklar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emuslu    2
emuslu

Merhaba, 

2006 model mazda 3 aracıma aşağıdaki bakımları yaptıracağım. Eskişehir de işinin ehli, fiyat konusunda da pahalı olmayan usta tavsiyeniz var mı? 

Yapılacak bakımlar,

Ön disk değişimi, ön ve arka balata değişimi, fren hidroliği değişimi, motor yağı ve filtresi, hava ve polen filtresi değişimleri ile genel kontroller. Saydığım malzemeleri internetten aldım. 

Teşekkürler. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.888
Burak

Evet arkadaşlar varsa Eskişehir civarında tavsiye edebileceğiniz usta biz de Harita ya Özel servisler kısmına ekleyelim ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Yusufsinan26    71
Yusufsinan26

aynı şekilde benim de ihtiyacım var. Eskişehir ESOTO yetkili servis mart sonu itibariyle servisi kapatacak ve Eskişehir de yetkili servis bulunmayacak.

54K bakımı için nereye yaptıracağım konusunda fikir sahibi değilim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Oziyal    681
Oziyal

Merhabalar ben Eskişehir de sanayide Dostlar oto ya götürüyorum arabayı ve gayet memnunum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
26Mazda    22
26Mazda

Sanırım Eskişehir'de fazla özel servis kullanan olmuyor?

Sanayide birkaç Mazda servisi var ancak yeni araçların bakımlarını yapıyorlar mı?

Stoklarında parça bulunduruyorlar mı bilmiyoruz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
26Mazda    22
26Mazda

Eskişehir'li arkadaşlar,

Araçlarınız için bakım konusunda nereyi tercih ediyorsunuz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.