Jump to content

Mazda RX-8 Bluetooth Hakkında

Karsiyakaliozi
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba bluetooth sisteminde telefon rehberini araca kopyalıyamıyormuyuz ayrıca bizim araçlardaki modül ne marka (parrot gibi algıladım ) yazılım güncelleme v.s işlemler yaplabiliyormu yeni özellik ekleme acısından    Audio Streaming özelliğide yok sanırım .

edit: Açtığımız konularda kullandığımız kelimelerin, sadece baş harflerinin büyük olmasına dikkat edelim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence sonradan serviste taktırmışlardır onu. Bir foto gönderebilir misiniz?

Standart sistem direksiyondan kumanda sesli setup v.s sonradan deyıl yani

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Serviste yazılım güncelleme yapıyorlar. Mazda 3 araçta yazılım güncelleme yapan arkadaş vardı, forumda. Bu çözüm olur mu bilmem ama, servisinize sormak da fayda var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhaba bluetooth sisteminde telefon rehberini araca kopyalıyamıyormuyuz ayrıca bizim araçlardaki modül ne marka (parrot gibi algıladım ) yazılım güncelleme v.s işlemler yaplabiliyormu yeni özellik ekleme acısından    Audio Streaming özelliğide yok sanırım .

edit: Açtığımız konularda kullandığımız kelimelerin, sadece baş harflerinin büyük olmasına dikkat edelim.

yeni mazdalarda o işlemi otomatik yapıyor. Denemiştim.

Sanırsam sizin rx ile bizim 6nın bluetooth sistemi aynı.

Kartviziti kopyalabiliyorsunuz fakat maalesef hepsini teker teker yapmalısınız. Ben araba ilk geldiğinde bulmuştum fakat uğraşmadım teker teker uğraş bitmez. Bu da pek kopyalamak sayılmıyor  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yeni mazdalarda o işlemi otomatik yapıyor. Denemiştim.

Sanırsam sizin rx ile bizim 6nın bluetooth sistemi aynı.

Kartviziti kopyalabiliyorsunuz fakat maalesef hepsini teker teker yapmalısınız. Ben araba ilk geldiğinde bulmuştum fakat uğraşmadım teker teker uğraş bitmez. Bu da pek kopyalamak sayılmıyor  :D

Tek kopyalama işi biraz saçma olmuş denemedim denerim, yinede numara okumakdan iyidir çok kullanılanlar kopyalanır en azından muzik aktarımı desteklemiyor sanrım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tek kopyalama işi biraz saçma olmuş denemedim denerim, yinede numara okumakdan iyidir çok kullanılanlar kopyalanır en azından muzik aktarımı desteklemiyor sanrım.

müzik aktarımı derken arabya mı kaydetme ? Hiç görmedim öylesini  :D fakat arabanın geldiği gün kullanım kılavuzunda cdden cdçalara müzik aktarımı gibi birşey görmüştüm fakat anlamayıp yanlış anladım heralde diyip geçmiştim  :D mp3ten müzik çalarken telefon veya mp3ün kendi müzik çaları ile entegre oluyor. radyo üzerinden sonraki şarkıya geçiş mümkün fakat ttnet müzik yada mp3 player gibi sonradan yüklenen aplikasyonlarla entegre olmuyor. Telefona arama gelince otomatik olarak kesiyor şarkıyı. Onun dışında arabayı kapatıp gittiğinizde ve sonra tekrar geldiğinizde otomatik olarak şarkı çalmaya başlıyor orası çok pratik  :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arbaya kaydetme deyıl tabı  :) teldekı muzıge erişip araç uzerınden kumanda etme

teyp üzerinden kontrol etme mümkün fakat dediğim gibi telefonun kendi müzik çalarından oluyor sadece... sonradan yüklenen müzik çalan aplikasyonlarda olmuyor. Bir de bluetooth bağlantısı olduğu için teypten kontrol yavaş çalışıyor biraz. teypten sonraki şarkıya aldığınızda yaklaşık 3 sn sonra şarkı değişiyor..
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

teyp üzerinden kontrol etme mümkün fakat dediğim gibi telefonun kendi müzik çalarından oluyor sadece... sonradan yüklenen müzik çalan aplikasyonlarda olmuyor. Bir de bluetooth bağlantısı olduğu için teypten kontrol yavaş çalışıyor biraz. teypten sonraki şarkıya aldığınızda yaklaşık 3 sn sonra şarkı değişiyor..

Yavaşlık standart onda sıkıntı yok işlevsel olsun yeter

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

buraya bakmanızı şiddetle öneririm...

http://www.mazdahandsfree.co.uk/

:666:

Teşekkür ederim zaten kıtapçığında da anlatmış kurulumda sorun yok mesela telefon defterini komple yollayamadım genelde baska araçlarımda tüm defter araç ekranında çıkardı ona takıldım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra ...

Arkadaşlar  Telefonumu  http://www.mazdahandsfree.co.uk/index.php?ln=en

adrersindeki adımları izleyerek tanıtabildim :)

Şimdi benim için daha önemli olan bluetooth ile telefondan ses sistemine müzik aktarım mümkünmüdür mümkün ise bunun ayarını yapma yöntemi nedir...

ARAÇ 2011 model r3

Bilen arkadaşların yardımlarını rica ediyorum

Şimdiden Teşekkür ediyorum

Bu konu ile alakalı olduğu için yeni konu açmadım umarım farkedilir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar  Telefonumu  http://www.mazdahandsfree.co.uk/index.php?ln=en

adrersindeki adımları izleyerek tanıtabildim :)

Şimdi benim için daha önemli olan bluetooth ile telefondan ses sistemine müzik aktarım mümkünmüdür mümkün ise bunun ayarını yapma yöntemi nedir...

ARAÇ 2011 model r3

Bilen arkadaşların yardımlarını rica ediyorum

Şimdiden Teşekkür ediyorum

Bu konu ile alakalı olduğu için yeni konu açmadım umarım farkedilir

Maalesef mevcut sistemde müzik aktarımı yok,,belki başka aparatlar takarak mümkün olabilir ama onu da hiç görmedim:(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Maalesef mevcut sistemde müzik aktarımı yok,,belki başka aparatlar takarak mümkün olabilir ama onu da hiç görmedim:(

Aslında olmama ihtimalini düşünüyordum fakat yukarıdaki yazışma biraz umudumu arttırmıştı :) neyse teşekkürler aux in devam...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...