Jump to content

MX-5 Super 20 Testi

emregc
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bütün modeller de birbirinin aynı olmasın , biraz fark olsun iyidir... Mesela Audi'nin hepsi birbirinin aynı göründüğünden üst sınıfını hiç tutmam aynı tasarım alt sınıf yollarda diye..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

umarım tahmininiz doğru çıkar.

CX-5'in ön tasarımı, Mazda 6 ile devam etti. Ardından Yeni Mazda 3'te kullanıldı. Aynı şekilde Mx-5 ile devam edebilir. Bu arada benim tahminim değil, yanıltmak istemem. İnternetten temin ettiğim bir fotoğraf. Ama ön tasarımı ile, bu modeli yakın görüyorum diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mx-5 kesinlikle çok keyifli bir otomobil bence. Bu güne kadar bu araçla ilgili ne okuduysam. Ortak tek görüş çok keyifli bir otomobil oluşu. Mazda 3 kullanıcısıyım zaten. Yeni Mazda 6 ve CX-5'i kullandım. Mx-5 kullanmayı da çok istiyorum.

Kullanmalıyım, hatta kullanmam lazım. :) İçimde uhde kalır vallahi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mx-5 kesinlikle çok keyifli bir otomobil bence. Bu güne kadar bu araçla ilgili ne okuduysam. Ortak tek görüş çok keyifli bir otomobil oluşu. Mazda 3 kullanıcısıyım zaten. Yeni Mazda 6 ve CX-5'i kullandım. Mx-5 kullanmayı da çok istiyorum.

Kullanmalıyım, hatta kullanmam lazım. :) İçimde uhde kalır vallahi.

Ben 345 hp supercharged olanını kullandım rengide kırmızıydı plakasıda 34 ile başlıyordu :) Hi. tavsiye etmem zira ayrılık zamanı gelince insan hüzüne boğuluyor.Ama o supercharged in sesi hala kulaklarımda.....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Adamlar araçları 75 kg lık Japon piyadesi ortalama ağırlığına göre hesap etmişler, tabi biz binince hesaplamaları karışıyor aracın , sonra fabrika yakıt tüketim değerlerini tutturmaya uğraşıyoruz :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...