Jump to content

Birkaç Ay İçinde Superb'in Satışları En az %15 Artacak ve Heryer Superb Olacak

EgeG
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 44
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Fotifoti

2

• honuuu

4

• NoooFearrrr

6

• EgeG

21

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Birkaç ay içerisinde superb satışları en az %15 artacak  ve göreceksiniz skoda superb, peugeot 508, citroen c5 kadar fazla satacak.

Buraya da imzamı atıyorum  :D

Egeciğim arka koltukta oturanın önüne sehpa koysan abest durmaz. Sınıfınn en geniş diz mesafesi. Hatta E seisinden de geniş. Bizim millet büyük sever haklısın ama o da çok büyük yaw limuzin gibi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Egeciğim arka koltukta oturanın önüne sehpa koysan abest durmaz. Sınıfınn en geniş diz mesafesi. Hatta E seisinden de geniş. Bizim millet büyük sever haklısın ama o da çok büyük yaw limuzin gibi...

yurtdışındaki modellerinde ayak uzatma aparatı bile var :D ama bu teoremin sebebi bambaşka biryerden geliyor:D ben şuan en geniş arka diz mesafesi mazda6da var diye biliyorum :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yurtdışındaki modellerinde ayak uzatma aparatı bile var :D ama bu teoremin sebebi bambaşka biryerden geliyor:D ben şuan en geniş arka diz mesafesi mazda6da var diye biliyorum :D

nerden bu kanıya vardın ? bayım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence Ege haklı, benim görüşüm de bu yönde.

Ayrıca bu hafta sonu okuduğum bir otomobil dergisi [adını hatırlamıyorum kusura bakmayın] Mazda 6 nın tanıtımını ve testini yapıyordu. Yazının içerisinde de Skoda Superb yüksek donanım ve arka koltuktaki diz mesafesi ile bu sınıfta liderliğe oynayacak yorumunu paylaşmış dergi. Mazda 6 nın ise arka koltuk yaşam alanı ise aracın - leri arasında yer alıyordu.

Skoda, VW grubu olmasından ötürü sevmediğim bir marka. Fakat fuarda incelediğim Rapid modeli ile kendi konumlandırmalarını bir tık daha üste çekmişler. Superb'un bence eski kasalarında tasarım sıkıntısı vardı, onu da bu kasa ile aştılar bence. Aracın vereceği fiyat / performans endeksi bence rakamsal olarak üst değerde olacak.

Bu doğrultularda ben de yollarda daha fazla Superb göreceğimizi düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynen bu fiyata 1.6 tdi sw dsg elegance+ deri koltuk alıp garantisi bitene kadar kullanmak lazım :D garanti sonrası dsg, arıza yaparsa çok masraf çıkar.

Superb'in swsi çok hoşuma gitti içi de fena değil fakat bazı ayrıntılardan arabanın çek arabası olduğu anlaşılıyor :D Alınası bir araç...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ülkemizde ikinci el kaygısı,adını çok duymadım takıntısı olduğu sürece ben artacağını pek düşünmüyorum.adam bu fiyata full araç alacağına gider,boş ama ikinci eli iyi araba alırım diye düşünüyor.boş bir jetta,boş bir insignia almayı yeğliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ülkemizde ikinci el kaygısı,adını çok duymadım takıntısı olduğu sürece ben artacağını pek düşünmüyorum.adam bu fiyata full araç alacağına gider,boş ama ikinci eli iyi araba alırım diye düşünüyor.boş bir jetta,boş bir insignia almayı yeğliyor.

ama halkın en çok istediği şey 1.6 dizel otm d segmenti araç :D üstüne sw de olunca :D  Şuan sw olarak 1.6 dizel otm i en full paket ile sunan tek vw vardı şimdi skoda da geldi..

Skoda'nın satıişları da fena değil şuan 2.elde de istek görüyor bence..

Nissan'ın da satışlar eskiden çok azdı ama qq ile nissan patlaması oldu  :D

Bu arada bu yazıyı yazarken bile mazdaclubTR'de skoda superb reklamı çıkması çok ilginç

:D skoda tr bu konuyu görmüş olmalı ki direk reklamı verdiler :D

2chungj.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Onu Google otomatik veriyor :) mesela hıyar lafı çok geçince , hıyar firması reklam verdiyse Google otomatik hıyar reklamı çıkıyor :)

Sen skoda hissesi al bence :)

Octavia fena olmamış gercekten ;) ama bizim öhöm milletimiz o araca 70 veriyor eyvallah diyor da Mazda pahalı oluyor peh

Sent from my iPhone using canım Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Onu Google otomatik veriyor :) mesela hıyar lafı çok geçince , hıyar firması reklam verdiyse Google otomatik hıyar reklamı çıkıyor :)

Sen skoda hissesi al bence :)

Octavia fena olmamış gercekten ;) ama bizim öhöm milletimiz o araca 70 veriyor eyvallah diyor da Mazda pahalı oluyor peh

ben skoda hissesi almak ?? :D VAG grubunun hisseleriyle uğraşılır mı yav fururlar adamı sen misin bize oyun oynayan diye.. adamlar porsche, bugatti, audi, bentley, skoda, seat, lamgorghini ve nice ağır ticari vasıt markalarının sahibi :D Ben alsam alsam 2.elden eski bir skoda favorit alırım :D

SKODA-Favorit--1994-1995-.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@honu tipte iş yok zaten. Donanım fena olmamış . Bize hitap etmiyor tabi :)

@egecim hisse al dediysek 3-5 lot kenara koy dedik . Spekülasyon yap demedik :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@honu tipte iş yok zaten. Donanım fena olmamış . Bize hitap etmiyor tabi :)

@egecim hisse al dediysek 3-5 lot kenara koy dedik . Spekülasyon yap demedik :P

zkoda hisseleri ile  borsaya gir diyorsun yani :D Mantıklı !!
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...