Jump to content

Aracıma Atiker LPG Sistemi Taktırdım (Fotoğraflı)

rodostolu
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

hayırlı olsun dolum kapağını genelde yamuk takıyorlar yağmurlu havalarda su alıyor içine ve pas oluşuyor gaz alırken buna dikkat et.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun, kazasız günlerde kullanman dileklerimle... Markadan ziyade usta önemli diye her seferinde yazıyoruz, umarım senin oluşabilecek sorunlarını çözecek usta mevcuttur...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun.nissan primera marka bir araç aldığımda üzerinde atiker marka kit mevcuttu.çok memnun kalmıştım hiç sorun çıkarmamıştı.2-3 kat fazla verip taktırdığım kitlerden bile daha randımanlıydı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

bu konuyu gördüğümde açtım bi yorum yazayım dedim lakin veli abim benim duygularıma tercüman olmuş.mutlaka markanında önemi vardır ama forumda ustalar yüzünden sıkıntı çeken arkadaşları çok okuduk maalesef.hayırlı olsun güle güle binin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hiç olmazsa yerli geçirirse yerli geçrisin yabancı yerine  :tey:

kazığın yerlisi yabancısımı olur (geçirmenin ) :D , illa yerli diye hiçbir şey almam, yerli üreticiler kaliteli ürün üretsin bizde alalım. hem yabancı dediğiniz ürünleride gene yerliler montajlıyor, sonuçta kazığı gene yerli atıyor, o yüzden bizim kendi ithalatçımız veya esnafımız dürüst olsa yabancı sorun olmaz.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...