Jump to content

Mazda Furai Yandı Bitti Kül Oldu !!

EgeG
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Top Gear dergisi, 20.yıl dönümünü kutlamak için Mazda Furai ile test sürüşüne çıkmıştı ve her ne yaptılarsa mazda furai'yi yakıp kül ettiler..

1238871_521417191280085_713023793_n.jpg

Top gear olay sonrasında bir açıklama yaptı ve nedense o açıklamayı silip yerine yenisini koydu.1.açıklamada

Bizi bu hatamızdan dolayı lütfen affedin. Top gear, bu pahalı mazda furai'nin tüm masraflarından sorumludur. Çok üzgünüz. Yanlış anlamadıysam fotoğraftan yangının nasıl çıktığını anlayın ve bizden nefret etmeyin demeye çalışıyorlar.

2.açıklamada ise anladığım kadarı ile 2008 model furai'yi yakmalarının sorumluluğunu aldıklarını ve yine nasıl yangın çıktığını fotoğraftan anlamamızı beklediklerini söylüyorlar.

Umarım doğru anlamışımdır yazıyı..

http://oppositelock.jalopnik.com/the-mazda-furai-concept-is-dead-1286219473

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yanlış yakıt mı koydular acaba ? merak ettim niye yakmışlar. Beceriksiz dingilizler ,

Lpg taktırmış o yüzden. Ama bu durumu gizli tutmaya çalışıyorlar tabi. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İngilizlerse kesin emisyonu düşürmek için etanol'e doğalgaz bişeyler katmıştır... Adamlar çevreyi düşünüyor artık herşeyden önce, dünyaya zarar geleceğine mala gelsin misali :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İngilizlerse kesin emisyonu düşürmek için etanol'e doğalgaz bişeyler katmıştır... Adamlar çevreyi düşünüyor artık herşeyden önce, dünyaya zarar geleceğine mala gelsin misali :)

furai ? Mal? Ühüh

Sent from my iPhone using canım Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla öyle emisyon başa dert oldu , güzelim RX-8 de gitti gümbürtüye biliyorsunuz , şimdi sıra gemilere geldi :)

abi topgear listesinde 1. Sırada furai vardı yamulmuyorsam. Sanat eserinden bahsediyoruz , sen mala gelsin diyon ühühü . Onu yapan takumi ne kadar üzülmüştür düşündün mü? Ateş düştüğü yeri yakar tabi . Biri de çıkıp "ucubeydi iyi oldu" der sindi ;( Mazda damarım tuttu , Hiroşima'ya 2. Bombadır bu :( vay ben öleydim , vey beni kurtlar yiyeyydi :P

Sent from my iPhone using canım Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Takumi gardaşlar  tabi üzülmüştür ama karaşimşeğin bile  yedeği varken zamanında bununda yedeğini yapmayı akıl etmişlerdir diye düşünüyorum Fatih...

Yoksa böyle kıskanç ingilizlerin bahane deneme sürüşü sabotajına kurban gitmesi harbiden çok üzücü olur ... Sanki bi çevreyi kirtleten rotary motorlu Furai'ydi...

Stig yaktıysa aracı çıkarsın kaskı , nerden bilicez gerçek Stig'in yapıp yapmadığını :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hiçte yazık olmamış , bence harika bir reklam olmuş,yanmışsa yanmış mazda gene üretir , fakat sayın okko 5 sene saklanmış aracın yandığı demiş, bence yanılıyo, yandığını kim saklamış tam anlayamadım,  tamda yeni modeller çıkmış iken bu yanma mevzusunun gündeme gelmesi ilginç olmuş doğrusu , ama değer buna , varsın yansın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Rotary'in güzel sesi ... Yandı kül oldu ama 2016-2017 de çıkıcak yeni RX-? ile yine duyacağız =))

7 diolar ama bakalım hayırlısı =)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...