Jump to content

Yeni jantlarım

honuuu
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 135
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Srkn

13

• honuuu

55

• domestos

11

• murat2580

10

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Adamceğiz bu kadar masraf etmiş, artık forum olarak toplanıp yayı da biz hediye ediverelim...

:tey:

Bağışlar için İBAN numaramı paylaşıyorum TR... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kötü olmamış ama şahsi fikrim araba zaten siyah jantlarda siyah olunca göstermiyor.Ben yerinde olsam mps jantı alırdım onları çok ama çok hafif karartıp takardım.Ayrıca araba mps spoiler diye bas bas bağırıyor.Spoiler'siz marşpiel marşpiel'siz spoiler olmaz.

iead.jpg

Bunları hafif karartılmış düşün mesela...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kötü olmamış ama şahsi fikrim araba zaten siyah jantlarda siyah olunca göstermiyor.Ben yerinde olsam mps jantı alırdım onları çok ama çok hafif karartıp takardım.Ayrıca araba mps spoiler diye bas bas bağırıyor.Spoiler'siz marşpiel olmaz marşpiel'siz spoiler olmaz.

iead.jpg

bence kardeşimizin aklını bulandırmayalım hayırlı olsun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kötü olmamış ama şahsi fikrim araba zaten siyah jantlarda siyah olunca göstermiyor.Ben yerinde olsam mps jantı alırdım onları çok ama çok hafif karartıp takardım.Ayrıca araba mps spoiler diye bas bas bağırıyor.Spoiler'siz marşpiel olmaz marşpiel'siz spoiler olmaz.

iead.jpg

Dedigin gibi güzel olabilirdi abi ama benim aklımda hep koyu renk jant vardı, yani aklımdaki görüntü buydu, bu arada düşünecek ne bütçe var ne de heves :D artık taktım bitti  jant macerası, belki hevesim geçince rengini değiştirebilirim...

Mps spoileri bi ara baya düşünüyordum ama eşim pek hoşlaşmadı vazgeçtim tabi ileride ne olur bilemiyecegim. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dedigin gibi güzel olabilirdi abi ama benim aklımda hep koyu renk jant vardı, yani aklımdaki görüntü buydu, bu arada düşünecek ne bütçe var ne de heves :D artık taktım bitti  jant macerası, belki hevesim geçince rengini değiştirebilirim...

Mps spoileri bi ara baya düşünüyordum ama eşim pek hoşlaşmadı vazgeçtim tabi ileride ne olur bilemiyecegim. :)

Peki hocam, bu jant lastik atraksiyonunun bütçeye bindirmiş olduğu yük hakkında yengenin haberi var mı?

:P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence kardeşimizin aklını bulandırmayalım hayırlı olsun

Vallahi abi bu saatten sonra bulanacak pek bi yerim kalmadı, jant belli rengi belli nokta atışı istediğim modeli bulabilmek için aramadığım yer, düşünmediğim yöntem, yapmadığım hesap kalmadı sende biliosun. Sıfır aldığım jantı daha görmeden ekstradan 400 tl verip boyattım bi de :) buradan sonra geri dönüş yok :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Peki hocam, bu jant lastik atraksiyonunun bütçeye bindirmiş olduğu yük hakkında yengenin haberi var mı?

:P

Var var :D bu modifiyeyi lastikler değişecek arada jantlarıda değiştirelim diyerek beyanlı yaptık. Sıkıntı yok yani :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Var var :D bu modifiyeyi lastikler değişecek arada jantlarıda değiştirelim diyerek beyanlı yaptık. Sıkıntı yok yani :D

Başka sorum yok, söz savunmanın hakim bey...

:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Başka sorum yok, söz savunmanın hakim bey...

:)

Daha öncede muhabbeti geçmişti bizim evde hukuk işlemiyor abi. direk orman kanunları, dişe diş kana kan, yakında intikamını alır eşim :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Daha öncede muhabbeti geçmişti bizim evde hukuk işlemiyor abi. direk orman kanunları, dişe diş kana kan, yakında intikamını alır eşim :D

O zaman gerçek maliyeti kendine ve bizlere sakladın demektir...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O zaman gerçek maliyeti kendine ve bizlere sakladın demektir...

Maalesef bu sefer herşey şeffaf oldu :( örtülü ödenekten kullanamadım, intikam can yakacak yani :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya okan senden bir ricam var arabayı yıkattığın zaman yıkattıktan hemen sonra yüksek çözünürlükle jantlar görünecek şekilde birkaç foto çekermisin benim yukarıda örneğini verdiğim mps duruşundanda çek ama..Mümkünse cep telefonu ile değil.Çok şeymi istedim ne :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya okan senden bir ricam var arabayı yıkattığın zaman yıkattıktan hemen sonra yüksek çözünürlükle jantlar görünecek şekilde birkaç foto çekermisin benim yukarıda örneğini verdiğim mps duruşundanda çek ama..Mümkünse cep telefonu ile değil.Çok şeymi istedim ne :)

Sıkıntı yok çekerim tabii ki :) ama hafta içi yoğunluğunda biraz geç gelir fotolar beklemen lazım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...