Jump to content

Yeni jantlarım

honuuu
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 135
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Srkn

13

• honuuu

55

• domestos

11

• murat2580

10

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Normalde siyaha boyanmış jantları gereksiz bulurum araçta siyahsa kap kara geziyor derdim

ama çok yakışmış Maşallah boyut renk tip hepsi çok uyumlu olmuş güle güle kullan kazasız belasız..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Normalde siyaha boyanmış jantları gereksiz bulurum araçta siyahsa kap kara geziyor derdim

ama çok yakışmış Maşallah boyut renk tip hepsi çok uyumlu olmuş güle güle kullan kazasız belasız..

Teşekkürler :hi: amin  :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet katılıyorum ama bu kombinasyon biraz fark yaratmış bence... Hep bu tarz jantlar hoşuma gitmiştir. Yani transparan yani içini gösteren (ben öyle niteliyorum)

Ülen ülen amma kelimeler kullandım gece gece

:P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun bilader araç efsane olmuş. Allah kaza bela ve nazarlardan saklasın.

milangazda karşılaşırsak bu sefer gelirim yanına en son gördüğümde göz göze gelmiştik ama ben forumdan uzak kaldığım için emin olup selam verememiştim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun bilader araç efsane olmuş. Allah kaza bela ve nazarlardan saklasın.

milangazda karşılaşırsak bu sefer gelirim yanına en son gördüğümde göz göze gelmiştik ama ben forumdan uzak kaldığım için emin olup selam verememiştim.

Tesekkurler saolasin.

Keşke selam verseydin hocam iki satır muhabbet eder laflardık, neyse artık denk geldiğimiz yerde hemen bi mikro buluşma organize ederiz, fotoğrafları çekiniriz:) bu arada ben milangazı bıraktım koçtaşın karşısındaki veya sanayide caminin arkasındaki Petrol Ofisi'ne gidiyorum :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Onur güzel olmuş eski konuya baktım bunu görmeden yorum yazmışım pardon.

Bence 40 mm alçaltılabilir gibi gözüküyor...

Fakat sana tavsiyem yayları sıfır al...

Güzel günlerde kullan

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

araba bir şeye benzemiş sonunda :2funny: arkadaş bu mazdanın rx8 ve 2007 sonrası mazda 6 dışındaki orjinal jantları ne kadar çirkin yaa >:(

hayırlı olsun :hi: önemli olan konu açmak değil, konuya başlık bulmak. o ne öyle yeni jantlarım falan. olmamış başlık :nea:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Onur güzel olmuş eski konuya baktım bunu görmeden yorum yazmışım pardon.

Bence 40 mm alçaltılabilir gibi gözüküyor...

Fakat sana tavsiyem yayları sıfır al...

Güzel günlerde kullan

Forumdakiler alçalt diyor, etrafımdakiler yeter artık oynama diyor. Bakalım bi deneyeceğim en azından. Ben 30 mm bile nasıl olacak sürünecem diyordum, sen 40 demişsin naptın hocam :D İkinci eli niye tavsiye etmedin ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

araba bir şeye benzemiş sonunda :2funny: arkadaş bu mazdanın rx8 ve 2007 sonrası mazda 6 dışındaki orjinal jantları ne kadar çirkin yaa >:(

hayırlı olsun :hi: önemli olan konu açmak değil, konuya başlık bulmak. o ne öyle yeni jantlarım falan. olmamış başlık :nea:

Bizde bişeye benzesin diye uğraştık zaten :D orjinal jantla. Konusunda hemfikiriz bi tane füme kompressör pali gibi olan bir jant vardı forumdan istanbullu bir arkadaşın taktığı onunda hakkını yememek lazım gayet şıktı.

Başlık konusuna gelince; bul bi başlık moderasyondan rica edelim değiştiriversin, napalım bizim kafa bu işlere pek basmıyo :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizde bişeye benzesin diye uğraştık zaten :D orjinal jantla. Konusunda hemfikiriz bi tane füme kompressör pali gibi olan bir jant vardı forumdan istanbullu bir arkadaşın taktığı onunda hakkını yememek lazım gayet şıktı.

Başlık konusuna gelince; bul bi başlık moderasyondan rica edelim değiştiriversin, napalım bizim kafa bu işlere pek basmıyo :D

jantı ben takmadığım için pek yaratıcı olamadım şimdi ;D kendim yapmam lazım ki uydurayım bir şeyler ;D iyi kıvırdım demi :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

jantı ben takmadığım için pek yaratıcı olamadım şimdi ;D kendim yapmam lazım ki uydurayım bir şeyler ;D iyi kıvırdım demi :hi:

On numara kıvırdın :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Forumdakiler alçalt diyor, etrafımdakiler yeter artık oynama diyor. Bakalım bi deneyeceğim en azından. Ben 30 mm bile nasıl olacak sürünecem diyordum, sen 40 demişsin naptın hocam :D İkinci eli niye tavsiye etmedin ???

Zaten sıfırıyla 2.eli arasında fark çok yok...Bazıları yayı nasıl olduysa başarıp eğebiliyorlar hatta kesebiliyorlar, sonrasında kaynaklatabiliyorlar vs vs...Sıfır alsan daha iyi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...