Jump to content

Yeni jantlarım

honuuu
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 135
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Srkn

13

• honuuu

55

• domestos

11

• murat2580

10

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

kardeş nasıl oldu aracın kullanımı varmı degışıklık ben ılk kalkışlardaki zorlanmayı çok hissediyorum sendede varmı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8.evinde oturan birisi olarak taşınma ve tadilat işlerinden nefret ediyorum... Allah kolaylık versin Onur...

Saol abi cinnet gelmek üzere ya sabır diyorum :@

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kardeş nasıl oldu aracın kullanımı varmı degışıklık ben ılk kalkışlardaki zorlanmayı çok hissediyorum sendede varmı

Aynen çekişte farkedilir bi düşüş var, fakat beni şimdilik pek rahatsız etmiyor, biraz daha devirli kullanarak tolere ediyorum, tabi yakıtta aynı mantıkla artıyor. Ama yolda bir gören bidaha bakınca helal olsun yak koçum diyorum :D ışıklarda yanımda duran çok yaşlı değilse %70 bi gözü kayıyor arabaya güzel bir süzüyor :) bugün iş yerinde biri geldi dışarıdaki mazda 3 sizin mi diye baya sardık muhabbete jant vs derken...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynen çekişte farkedilir bi düşüş var, fakat beni şimdilik pek rahatsız etmiyor, biraz daha devirli kullanarak tolere ediyorum, tabi yakıtta aynı mantıkla artıyor. Ama yolda bir gören bidaha bakınca helal olsun yak koçum diyorum :D ışıklarda yanımda duran çok yaşlı değilse %70 bi gözü kayıyor arabaya güzel bir süzüyor :) bugün iş yerinde biri geldi dışarıdaki mazda 3 sizin mi diye baya sardık muhabbete jant vs derken...

bu keyıf 1 lt fazla yaksada değiyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Spoiler yatar :)

Spoiler zaten seneye olurdu normali :)

Çekişten ziyade son hızı düşürür ama zaten son hızlara da çıkılmadığı için pek sorun olmaz.

Bence de görseli yeter.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanın, şunu söylemeden edemeyecem gerçekten çok zevklisiniz, çok güzel bir seçim olmuş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

jantlar güzel duruyor ama malesef bu tarz çift renk jantlar çok çabuk bozuluyor nasıl derseniz ş anki jantlarınızda iç kısımdaki siyah kısımla , dış kısımdaki beyaz kısma parlaklığını kazandıran bir tür mika kaplama var bu kaplama darbe aldığında içine su girebiliyor, kararıp bu hasarlı bölge büyüyebiliyor, bir önceki jantlarımda bu sorunu yaşamıştım , garantiden değiştirip tek renk boyalı aldım, garanti evrakalarını ihmal etmeyiniz.

Bide unutamdan koyu renk araca ben her zaman açık renk jant yakıştırıyorum, koyu renk jant bence daha da aracı boğuyor, tabii bu işler zevk meselesi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...