Jump to content

Deri döşemede renk için fikir verin

Mücahit
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 93
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

8

• Selman

8

• Murat b

9

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Guest uyumsuzelement

Koyu mavi-kırmızı-siyah kombinasyonu çok  yakışıklıdır, artık ayarlaması size kalmış...

bir de nasıl ayarlayacağımızı söylesen hangisinden kaç ölçek koyacaz mesela :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bir de nasıl ayarlayacağımızı söylesen hangisinden kaç ölçek koyacaz mesela :D

abi kafa kısımları bayrak gibi en dışı siyah ortası kırmızı en iç bölge mavi ama orantılı koltuklarında oturdugumuzda yanda kalan kısımları siyah geri kalanı kırmızı üstüne mavi dikiş ? çok abes oldu ya böylede >:(
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Koyu mavi-kırmızı-siyah kombinasyonu çok  yakışıklıdır, artık ayarlaması size kalmış...

çıkar maviyi aradan , kırmızı siyah uyar :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mavi deri galiba piyasada pek yok.İternette bulamadım.Varsada biraz uğraşmak gerekiyor.

Ben hala parlak yağlı deri gibi siyah rengin güzel duracağını düşünüyorum.Kırmızı siyah da fena değil.Yada bordo ,vişne çürüğü de fena olmayacak gibi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Ben de korkuyorum yazın bu deri koltuklardan. Beni bayağı terletecek. Tesislerde mola verince yolda altına yapmış görüntüsüyle insan içine çıkacaz herhal. Şu koltuk minderlerine de hiç ısınamadım ya da aradığım gibi bulamadığım için almıyorum.  Şimdilik koltuğun üstüne büyüğünden bir plaj havlusu koymak geliyor aklıma. Bakalım nasıl olacak...

Bu arada minder konusunda şöyle göze hitap eden spor bildiğiniz varsa link bekliyorum. Deri koltuğun rengi krem bu arada.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...