Jump to content

Mazda 323 Familia'dan Gelen Uğultu

efes1376
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

98 familia aracım ..... aracnım hareket ettiği zamn gıcık edici bir uğultu geliyor eskiden lastik ve jant tan geliyor sanırdım ama lastik ve jantlarımı 2 hafta önce yeniedim ses kesilmedi 2 gün öncede teker rulmanlarına da baktırdım onlarda sağlam sizce ne olabilir arkadaşlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar 1 hafta önce yazmıştım bir uğultu geliyor diye teker rulmanları ii çıktı lastik ve jantlarda da sorun çıkmadı dün farkkettim sağ ön kapı çok ses veriyor içeriye onun kapı sacı diğerlerine göre çok yumşak çıtanın altı elimle bastırınca içeri giriyor sizce kapını içini izalasyonunumu artırayım yoksa kapı fitillerindenmidir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar 1 hafta önce yazmıştım bir uğultu geliyor diye teker rulmanları ii çıktı lastik ve jantlarda da sorun çıkmadı dün farkkettim sağ ön kapı çok ses veriyor içeriye onun kapı sacı diğerlerine göre çok yumşak çıtanın altı elimle bastırınca içeri giriyor sizce kapını içini izalasyonunumu artırayım yoksa kapı fitillerindenmidir

Kapı fitillerini değiştirebilirsen faydası mutlaka olur, çok maliyet gerektirecek olursa, fitillerin içini ince plastik hortumlarla doldurup diri durmasını sağlıyorlar, camcılara sorabilirsin...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...