Jump to content

Mercedes CLA İzlenimleri

Fotifoti
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Hmm özet gececeğim . Her ne kadar bana CLA AMG 80'e verseler de alınacak gibi bulmadım . Tatsız motor, kötü yol tutuş, arkada arkadaşın kafasının tavana değmesi bende aracı bitirdi .

++ konsol , direksiyon simidi, ön tasarım , icabında 7 ileri icabında 5 ileri olan şanzımam

-- yol tutuş , arka tasarım , tatsız motor, yüksek yakıt

sarubu6y.jpgy7eqaru9.jpg

nepena5a.jpg

uvysaqus.jpg

ebabe7av.jpg

Sent from my iPhone using canım Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 87
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Fotifoti

24

• EfeAksoy

16

• apojitsu

12

• EgeG

11

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Bunun üzerine Mazda 6 ile de küçük bir tur attım :) dünyam aydınlandı resmen. Aynı virajda denedim ve kesinlikle Mercedes yol tutmuyor diyebilirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dutmaz abi arkadan iter Mercedes , önden çeker Mazda gibi yol :) (Zaten Mazda'nın bundan sonraki tek rakibi F-16)

Test sürüşçüleri bunu dergiye böyle yazsa ertesi gün çantayı verirler ellerine Fatih :) Ne güzel yazıyoruz burdan rahat rahat gerçekleri dimi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şu bilgi ekranlarını böyle sonradan takılmış gibi koyuyorlar ya söküp torpidoya koyasım geliyor, nasıl bir moda arkadaş bu, bütün markalar sabit at nalı gibi ekranı oraya diker oldular...  :kafa:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cla ve a serisi ön çeker seğil mii ???

önden çekişli. ama benim aradan bile kötü yol tutuşu var. Hemi de lastiklerim kötü.

Test sürüşçüleri bunu dergiye böyle yazsa ertesi gün çantayı verirler ellerine Fatih :) Ne güzel yazıyoruz burdan rahat rahat gerçekleri dimi :)

Dur nazar etme :) önümüzdeki ay E180 gelecekmiş ama test aracı olur mu bilmiyorum. adamlar zaten 2014 e kadar kuyruk yapmışlar. E180 de marta kadardı sanırsam . Valla CLA'ya o para verilmez ama E ye bakmadım henüz.

Şu bilgi ekranlarını böyle sonradan takılmış gibi koyuyorlar ya söküp torpidoya koyasım geliyor, nasıl bir moda arkadaş bu, bütün markalar sabit at nalı gibi ekranı oraya diker oldular...  :kafa:

Honucum çok kullanışlı ama. Ekran uzaktan kötü duruyor ama ben sdürüş esnasında kullanımını sevdim. O konuda sorun yok .Cruise iin sinyalin altına ikinci bir kol koymuşlar o sinir.

He bir de 120bin ver, arabada elektikli koltuk yok. 76 buick'te vardı :)

Lpg takarsan garanti biter dediler  :)

AMG'nin döşeme, dikişler çok güzel. sürüş pozisyonu ve direksiyonu da sevdim. Ama başka marka olsa o fiyata satabilir mi ?

Yeni kasa C serisi gelecekmiş, o çok güzel olacak dedi eleman. Bekleyelim bakalım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya en azından katlanıp içeri giren bişey yapsalarmış abi; yeni mazda 3'ü alsam ilk yapacağım çılgınlık onu içeri sokacak bi mekanizma olurdu, o kadar kıl oldum yani :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Al benden de o kadar... Ya zamanla alışmamız gerekiyor bu görüntüye ya da gerçekten rezalet...

:(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya en azından katlanıp içeri giren bişey yapsalarmış abi; yeni mazda 3'ü alsam ilk yapacağım çılgınlık onu içeri sokacak bi mekanizma olurdu, o kadar kıl oldum yani :D

yok yok kıl olmazsın, kullanışlı buldum şahsen. sok, çıkar bozulur, tozlanır ses yapar.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet, CLA önden çekişli.

Bodrum'da 5 gün süreyle kırmızı, cam tavan, içi bej 18" jantlı AMG pack kullandım... Araç 12 km de idi sanırım ilk kullanan bendim onu :)

Bir de 2013 beyaz C180 Avantgarte kullandım aynı süre içerisinde...

Aynı mekana [Vittoria] 2 gün üst üste bir CLA ile bir de C180 ile gittim. CLA ile gittiğimde, kapının önünde Range Sport ve Q7 vardı, Q7 yi aşağı alıp götürdüler, CLA yı kapının önünde tuttular ben mekandan ayrılana kadar...

Ertesi gün C180 ile gittiğimde vale aldı ve götürdü arabayı...

Bodrumda CLA ile ne zaman yola çıksam millet dönüp bakıyodu, otelde hatta kaç kişi gelip sordu...

CLA nın tek kusuru bence arka taraf gerçekten dar...Orta konsoldaki ekran sanki sonradan takılmış hissi veriyor, insan onu bir yere gömer.. Ve gözünüzde çok büyütmeyin sonuçta A serisinin sedanı...

İç malzeme kalitesi olarak C180 bariz fark atıyor 2008 den beri üretiliyor olmasına rağmen...

Fakat çok PEACH bir araç CLA :)

Hangisini tercih edersin derseniz mesajımda hiç değinmediğim AMG pack C coupe diyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Al benden de o kadar... Ya zamanla alışmamız gerekiyor bu görüntüye ya da gerçekten rezalet...

:(

Bakalım fatih abi gibi yan çizeriz belki sonradan ama hiç zannetmiyorum :(

yok yok kıl olmazsın, kullanışlı buldum şahsen. sok, çıkar bozulur, tozlanır ses yapar.

Abi kıytırıktan markaların bile double dinlerinin ekranları içeri girip çıkıyor birşey olmuyor yıllarca, koca koca markalar onu sok çıkarlı yapamıyorsa peh peh peh. Ben yaparım merak etmesinler :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

cla zaten arkası geniş olsun diye yapılmış bir araba değilki.. O seviyede aile aracı istiyorsanız mersedes düşünmüş yapmış önceden zaten C180 :)..

aracı test ettiğimde beni rahatsız eden tek şey ön cam oldu..performansını test edemedim açıkcası yanımdaki hanımefendi polis araclarını görünce tedirgin oldu..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet, CLA önden çekişli.

Bodrum'da 5 gün süreyle kırmızı, cam tavan, içi bej 18" jantlı AMG pack kullandım... Araç 12 km de idi sanırım ilk kullanan bendim onu :)

Bir de 2013 beyaz C180 Avantgarte kullandım aynı süre içerisinde...

Aynı mekana [Vittoria] 2 gün üst üste bir CLA ile bir de C180 ile gittim. CLA ile gittiğimde, kapının önünde Range Sport ve Q7 vardı, Q7 yi aşağı alıp götürdüler, CLA yı kapının önünde tuttular ben mekandan ayrılana kadar...

Ertesi gün C180 ile gittiğimde vale aldı ve götürdü arabayı...

Bodrumda CLA ile ne zaman yola çıksam millet dönüp bakıyodu, otelde hatta kaç kişi gelip sordu...

CLA nın tek kusuru bence arka taraf gerçekten dar...Orta konsoldaki ekran sanki sonradan takılmış hissi veriyor, insan onu bir yere gömer.. Ve gözünüzde çok büyütmeyin sonuçta A serisinin sedanı...

İç malzeme kalitesi olarak C180 bariz fark atıyor 2008 den beri üretiliyor olmasına rağmen...

Fakat çok PEACH bir araç CLA :)

Hangisini tercih edersin derseniz mesajımda hiç değinmediğim AMG pack C coupe diyorum :)

Araba yeni diye dikkat çekiyor . sen bir de mazda 6 ' ya bakışları gör :D

arka tampon bende bursa sanayiden çıkmış hissi verdi ayrıca :)

AMG paketti benimki de, amortisör çok sert ve rahatsız edici olmasına rağmen o yol tutuş aman yarabbi yani :) benim kuzuyla tokatlarım onu . Virajda tabi :P

istedikleri kadar baksınlar, Mazda  & her şekil tercih ederim o paraya. Mazda 6'nın motor şiir resmen. Çok güzel gidiyor ve daha az yakıyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bakalım fatih abi gibi yan çizeriz belki sonradan ama hiç zannetmiyorum :(

Abi kıytırıktan markaların bile double dinlerinin ekranları içeri girip çıkıyor birşey olmuyor yıllarca, koca koca markalar onu sok çıkarlı yapamıyorsa peh peh peh. Ben yaparım merak etmesinler :D

yaparsın ,aslansın,kaplansın :) yap ki gelelim biz de hehe :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yaparsın ,aslansın,kaplansın :) yap ki gelelim biz de hehe :D

Gelcem diyon gelmiyon, hep yalan oluyo :D hem gelmen için illa arabanın bi yerlerini mi söküp dağıtalım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gelcem diyon gelmiyon, hep yalan oluyo :D hem gelmen için illa arabanın bi yerlerini mi söküp dağıtalım :D

yetişemiyorum honu :) cuma Ankrya gittim geldim. Cumartesi bir daha gittim geldim :D bu hafta misaifirm var. Önümüzdeki haftasonu istanbul. sonraki meçhul, sonraki hafta Elazığ muhtemelen :) araba 71500 :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Araba yeni diye dikkat çekiyor . sen bir de mazda 6 ' ya bakışları gör :D

arka tampon bende bursa sanayiden çıkmış hissi verdi ayrıca :)

AMG paketti benimki de, amortisör çok sert ve rahatsız edici olmasına rağmen o yol tutuş aman yarabbi yani :) benim kuzuyla tokatlarım onu . Virajda tabi :P

istedikleri kadar baksınlar, Mazda  & her şekil tercih ederim o paraya. Mazda 6'nın motor şiir resmen. Çok güzel gidiyor ve daha az yakıyor :)

Abi Mazda 6 yı da lansmanda test ettim...

CLA ile 6 nın konseptleri farklı yanlız bildiğin üzere.. CLA daha sportif bir araç 6 ya göre.. Dolayısıyla arka tarafı daha coupe ye yakın ve daha kısa bir araç 6 ya göre... Evet sert bir süspansiyona sahip bu da doğru... Fakat viraj performansı gayet iyi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yetişemiyorum honu :) cuma Ankrya gittim geldim. Cumartesi bir daha gittim geldim :D bu hafta misaifirm var. Önümüzdeki haftasonu istanbul. sonraki meçhul, sonraki hafta Elazığ muhtemelen :) araba 71500 :D

Bende yetişirim diyorum, nereye yetişiyoruz adam geziyor, leyleği havada görmüş belli :D 64000 :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi Mazda 6 yı da lansmanda test ettim...

CLA ile 6 nın konseptleri farklı yanlız bildiğin üzere.. CLA daha sportif bir araç 6 ya göre.. Dolayısıyla arka tarafı daha coupe ye yakın ve daha kısa bir araç 6 ya göre... Evet sert bir süspansiyona sahip bu da doğru... Fakat viraj performansı gayet iyi...

"iyi" izafi bir tanım :) neye göre kime göre iyi? Benim araçtan bile kötü CLA . 6 farklı sınıf ve büyük olmasına rağmen kontrolü daha iyi. CLA'da esp açtığını davul zurna ile duyuruyor . Araba "la arkayı kaybediyoruz dur esp açayım " dedi resmen :) sürüş keyfi diyoruz buna ege'cim. Ve ben bunu pek alamadım .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...