Jump to content

Değişmeyen Tek Şey Değişimdir

casedede
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar aracıma; zenon -park modulu-cam filmi-tavan filmi-egzos -egzos ucu-18inç jant ve lastik -arka stopların kızartılması ve mazda ambleminin kırmızı olması gibi ufak tefek değişikler yaptım umarım beğenirsiniz yardımcı olurum bilgi almak isteyen arkadaşlar olursa.

post-7490-141695295625_thumb.jpg

post-7490-141695295642_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Stoplarin ve amblemin kirmizi olmasi disinda guzel olmus jantlarin yakinda bi fotosunu da eklerseniz guzel olur merak ettim ne janti oldugunu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

herkesin fikri farklıdır ama ben de kırmızıların olmadığını düşünüyorum, hafif karartılma uygulansaydı arka stoplara daha iyi olurdu sanki.

Tabi belirttiğim gibi kendi görüşüm bu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Stoplarin ve amblemin kirmizi olmasi disinda guzel olmus jantlarin yakinda bi fotosunu da eklerseniz guzel olur merak ettim ne janti oldugunu

Stoplar karartilmisti gecen sene ama arabayi cok bogmak istemedim birde visor leri nereden aldiniz siz jantlari koycam birazdan

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

post-7490-141695295698_thumb.jpg

post-7490-141695295706_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

herkesin fikri farklıdır ama ben de kırmızıların olmadığını düşünüyorum, hafif karartılma uygulansaydı arka stoplara daha iyi olurdu sanki.

Tabi belirttiğim gibi kendi görüşüm bu.

arabayı boğmasın diye yaptım araba çok siyah oluyordu ama düşünücem o amblemleri siyah yapmak istiyorum adam benden habersiz yapmış bende birşey demedim planda yoktu

post-7490-141695295715_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende kendi fikrimi söyliyim bari

1. jantlar guzel ama siyah olduğu için kendini hiç belli etmiyor onları füme gunmetale yakın bi renge boyatmanı tavsiye ederim

2.stoplara koyduğun fotodaki kadar koyu siyah değilde sadece fardaki seffaflığı alması için daha açık renk siyah folyo kullanmanı öneririm

3. app plaka beşiktaş baskı olmalı

Arabana çok karışmak gibi oldu umarım yanlış anlamazsın. Hoşuma gidiyor insanlar mazdaları güzelleştirdikçe

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bi boğukluk var bu arabada ama ne çözemedim...

Bi de leylek spec... Yay ya da coilover ister artık 18 den sonra...

Güzel günlerde kullan...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende kendi fikrimi söyliyim bari

1. jantlar guzel ama siyah olduğu için kendini hiç belli etmiyor onları füme gunmetale yakın bi renge boyatmanı tavsiye ederim

2.stoplara koyduğun fotodaki kadar koyu siyah değilde sadece fardaki seffaflığı alması için daha açık renk siyah folyo kullanmanı öneririm

3. app plaka beşiktaş baskı olmalı

Arabana çok karışmak gibi oldu umarım yanlış anlamazsın. Hoşuma gidiyor insanlar mazdaları güzelleştirdikçe

yok yok fikirler önemli benim için :) anca yavaş yavaş yaptırıyorum sıra sıra daha doğrusu param oldukça öğrenciyim sonuçta:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...