Jump to content

Jant Lastik Takas

erhancatalbas

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaslar , 2011 mazda 3 HB impressiv otomatik 90.yil 32 bin km deki 17 jant ve lastiklerimi orjinal ve hasarsiz olmasi kaydiyla ,16 jantlar ile takas etmek istiyorum . Lastikler toyo ve duzgun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

jantlarını büyütmek isteyen birileri vardı geçen hafta, hemde orjinal 90 yıl jantları, eminim kaçırmayacaklardır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

90.Yıl jantları farklı ve güzeldir aslında. Bir çok kişi bu jantlara sahip olmak isterken. Siz değiştirmek istiyorsunuz. Bilmeyenler için fotoğraf paylaşırsanız, daha faydalı olur.

Hayırlısı olsun sizin için.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ilhan bey cok haklisiniz , gorunum olarak cok guzel gercekten ancak bel fitigi ameliatli oldugum icin biraz daha yumusak olmasini istedim , anlamli bir fark olacak mi onu da tam bilmiyorum . Ancak 16 janta bir de michelin takarsam belki bir miktar basari saglarim . Tabi umarim baska probleme yol acmaz ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ilhan bey cok haklisiniz , gorunum olarak cok guzel gercekten ancak bel fitigi ameliatli oldugum icin biraz daha yumusak olmasini istedim , anlamli bir fark olacak mi onu da tam bilmiyorum . Ancak 16 janta bir de michelin takarsam belki bir miktar basari saglarim . Tabi umarim baska probleme yol acmaz ?

Geçmil olsun ve acil şifalar diliyorum. Satılık otomobil ilanınızda da belirttiğim gibi. Öncelikli olarak aracınızı mı yoksa jantlarınızı mı satmak, istiyorsunuz. Forumda ilan verirken ilan linki ve iletişim bilgileri paylaşmanız gerekiyor. Bir çok kişi yazıp, çizdikten sonra ben satmaktan vazgeçtim durumu olabiliyor. Karşılıklı zaman kaybı ve konu kirliliği olmaması açısından. İlan bilgileri net ve eksiksiz olması gerekiyor.

Aksi taktirde üzülerek söylüyorum ki, konuyu kilitlemek zorunda kalacağım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Peki ilhan bey , kusura bakmayin grupta cok yeniyim , yontemleri bilemedim , jant takas ilanini kaldirmaya calisiyordum ben de . Anladigim kadariyla oncelikle sahibinden.com a ilan verip link vermem gerekiyor ? Ben iletisimi buradan mesaj yoluyla saglariz diye dusunmustum . Son kararim aracimi satmaktir. Tesekkur ederim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Konu üyemizin aracını mı, yoksa jantlarını mı satacağı konusunda tereddüt,yaşadığı için. Konu kilitlenmiştir. Üyemiz karar verip ilan linkini paylaşması durumunda, konu tekrar aktif olacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...