Jump to content

Mazda3 Çeki Demiri

Yusufsinan26
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

abiler bizim guzular için JDM tazı çeki demiri olur mu ya bi fikriniz var mı ??? yani aradım bulamadım da bulabilir miyiz ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest Orbitus

Arkadaslar su ceki demiri olayini cozecek kimse yok mu ? Abdullah sen bir fikir soyle en azindan...Yusuf genc arkadasimiz gelmis yardim istiyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaslar su ceki demiri olayini cozecek kimse yok mu ? Abdullah sen bir fikir soyle en azindan...Yusuf genc arkadasimiz gelmis yardim istiyor...

JDM demirine karşıyım abi ben :nea: ne o öyle şey gibi ortada :2funny: lüzumlu bir şey olsa ben takardım zaten ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öne buldum kırmizi boyle hosuma gitti aslinda ne biliyim abi bence guzel olur ya ama pahali ya altmis lira da :o ama niyetliyim ya en azindan one alcam abii :egy:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öne buldum kırmizi boyle hosuma gitti aslinda ne biliyim abi bence guzel olur ya ama pahali ya altmis lira da :o ama niyetliyim ya en azindan one alcam abii :egy:

:nea: cıkksss traktör çeki demiri gibi ;D gereksiz bi icat :nea:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok abi ya gereksiz icatta degil tabiki :D ama benim hosuma gidiyo yapilmayani yapmak falan farkli olmak  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

serkan abi galiba bu ceki demirleri bizim arabaya olmayabilirmis ya tamponlar siskinmis bizim. Ama one kirmizi bi ceki demiri koycam artik napalim

Bunun bizim arabaya olanını bulmuştum ben nette limdi bulamıyorum araştırayım bakayım.Ama sen elindekini renkli yapmak istiyorsan plastidip ile kaplayabilirsinde istediğin renge.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bunun bizim arabaya olanını bulmuştum ben nette limdi bulamıyorum araştırayım bakayım.Ama sen elindekini renkli yapmak istiyorsan plastidip ile kaplayabilirsinde istediğin renge.

Aa aynen yaa ben biximkini direk boyiyim hem istedigim zaman boyayi sokerim cok iyi olur
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yaa shipping baya pahalı ya gerek yok türkiyeden alırız abi hem aynı fyat hem de kısa sürede gelir  :sopa:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...