Jump to content

Satılık 2011 Sedan Touring Dizel

Badilcan

Tavsiye Edilen Mesajlar

Aslında satıp satmama konusunda emin olmamakla birlikte sahibinden.com a ilan vermiş bulundum , Pişman olurmuyum olmazmıyım bilemiyorum .Çünkü satınca ne yapacağıma karar vermiş değilim .

Aracımda herhangi bir boya yada değişen bulunmamaktadır. Sadece sağ arka çamurluk tarafına kırmızı ışık kalkışında gelen bir araç sürtmüştü hızımız yavaş olduğu için pasta cila ile sorunu çözdüm.

Direksiyon simidinde soyulmalar vardı oda garantiden değişti.

Touring donanımına ek olarak

Hız sabitleyici ,

Arka park sensörü ,

Krom Eksoz ucu mevcuttur .

4 lastik yaklaşık 5000 km önce değişmiştir , garantisi devam etmektedir.

40000 bakımı yetkili serviste yapımıştır , alıcı herhangi bir masraf yapmayacaktır.

Umarım hayırlısı olur.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sahibinden-42-300-km-de-garantili-40-000-bakimi-yapilmis-139773946/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar dizel araçları çok sevrim ama ağrıda donuyor batıya dönünce ilk işim Allah nasip ederse dizel mazda almak olcak dizelin tadı bir başka  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar dizel araçları çok sevrim ama ağrıda donuyor batıya dönünce ilk işim Allah nasip ederse dizel mazda almak olcak dizelin tadı bir başka  ;)

Sağol Özkan , yakıt ve performansda başarılı bir araç , bazı sıkıntılarından forumda bahsediliyor ama benzinliden sonra performans olarak tatmin edeceğini düşünüyorum .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar Onur...

Allah gönlüne göre versin.

:nazar:

Sağol Veli abi , bakalım ne yapacağız .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayirlisi....Sonraki adimi simdiden dusunmekte fayda var...

Abi sabahları çok kısa mesafe kullanıyoruz , yok turbo durmadı yok turbo yağlanmadı düşünmek istemiyorum. Benzinliye geçersem yakıt ve performans olarak mutsuz olabilirim ama seçeneklerim arasında benzinli Mazda3 'e geçmek var.

Yada model küçültüp bir kısmı ile yatırım yapabilirim .

Bunlara karar verebilmek için satış sürecini görmek istedim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Onur hayırlı satışlar diliyorum. Alan kişiye de şimdiden hayırlı ve uğurlu olur inşallah.

Çok sağol İlhan ,

Umarım hayırlısı olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi sabahları çok kısa mesafe kullanıyoruz , yok turbo durmadı yok turbo yağlanmadı düşünmek istemiyorum. Benzinliye geçersem yakıt ve performans olarak mutsuz olabilirim ama seçeneklerim arasında benzinli Mazda3 'e geçmek var.

Yada model küçültüp bir kısmı ile yatırım yapabilirim .

Bunlara karar verebilmek için satış sürecini görmek istedim.

Bunun için araba satılır mı Onur, çağır forum İzmir ahalisini bi hafta sonu evi uzak bir yere taşıyalım olsun bitsin...

:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Onur hayırlısı olsun inşallah. Gerçi zaman olarak çok kötü bir zaman seçmişsin. Şu an, mazda bayileri ellerindeki mazda3 leri elden çıkarmak için uğraşıyorlar. hafta sonu konyada büyük marketlerden birine stand açmış konya bayisi. benim 2 sene önce 50.600'e aldığım impressivi 46.000 e veriyorlar. dizeline 52.000 yazmışlar. bence şu an bekle, yeni kasalar gelsin, eldeki eski kasalar tükensin ondan sonra daha makul bir fiyata satarsın. bayinin elemanı, yeni kasa mazda 3'ün baz fiyatının 64.000 den başlayacağını söyledi. ne kadar doğru bilemiyorum ama, bu fiyata satılırsa, bizim kasaların değeri artar (veli abinin söylediği gibi)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Onur hayırlısı olsun inşallah. Gerçi zaman olarak çok kötü bir zaman seçmişsin. Şu an, mazda bayileri ellerindeki mazda3 leri elden çıkarmak için uğraşıyorlar. hafta sonu konyada büyük marketlerden birine stand açmış konya bayisi. benim 2 sene önce 50.600'e aldığım impressivi 46.000 e veriyorlar. dizeline 52.000 yazmışlar. bence şu an bekle, yeni kasalar gelsin, eldeki eski kasalar tükensin ondan sonra daha makul bir fiyata satarsın. bayinin elemanı, yeni kasa mazda 3'ün baz fiyatının 64.000 den başlayacağını söyledi. ne kadar doğru bilemiyorum ama, bu fiyata satılırsa, bizim kasaların değeri artar (veli abinin söylediği gibi)

Abi kesinlikle haklısın , ama bu ara gönlümde mazda3 otomatik yatıyor gibi , o indirimleri duyunca bende belki alırım diye düşündüm.

Aslında acelem yok , ben aracın biraz gürültü olması haricinde bir sıkıntı yaşamıyorum.

Performanslı dahi kullansam 6 litreyi geçmiyor , düşük devirlerde ivmelenmesi çok iyi .

Bu arada ,

Dün aracımı servise götürdüm .

1nci viteste yarım debriyaja doğru geldiğinde tıkırtı geliyordu .

İzmir Yeni otomotiv deki usta ile nerdeyse 25 dakika aracı kullandık .

Servisi daha önce inandıramamıştım ama bu sefer onlarda sesin farkına vardılar.

Garantiden debriyaj pedalını değiştiriyorlar.

Bayram sonrası bu işlemi gerçekleştireceğiz.

Servis in yeni kasa için fiyat tahmini 55000 ile 63000 arasında gerçekleşeceği.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bunun için araba satılır mı Onur, çağır forum İzmir ahalisini bi hafta sonu evi uzak bir yere taşıyalım olsun bitsin...

:D

Üst katta Annem var , onuda taşımak lazım ama onu  kimse komşularından ayıramaz :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Onur, diğer Onur'unda aracı satılık. Otomatik İmpressive Hb model. Aracı zaten sıfır gibi.

Ama sana yinede tavsiyem acele etme derim. Pişman olacağın bir şeyi yapma derim. Ne bileyim hızlı alınmış bir karar gibi geliyor bana. Ve sanırım birazcıkta kararsızlığımız var gibi sanki. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Onur, diğer Onur'unda aracı satılık. Otomatik İmpressive Hb model. Aracı zaten sıfır gibi.

Ama sana yinede tavsiyem acele etme derim. Pişman olacağın bir şeyi yapma derim. Ne bileyim hızlı alınmış bir karar gibi geliyor bana. Ve sanırım birazcıkta kararsızlığımız var gibi sanki. :)

Abi şu an için satmaktan vazgeçtim , satsam benzinlide yakıt ve performans değerlerinde mutsuz olacağım için vazgeçtim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Onur'cum konuyu kilitliyorum o zaman. Satmaya karar veridiğinde tekrar bu konuyu açar, buradan devam ederiz. Senin adına sevindim, tekrar hayırlı uğurlu olsun. Aracını güle güle kazasız belasız kullan inşallah.:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...