Jump to content

Kuzularda Kopya CD Kullanımı?

Guest Yaşlı Kurt
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 45
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

7

• Mücahit

3

• godless commie

7

Popüler Günler

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Kopyalanmış CDlerin, üzerlerine etiket yapıştırılmadıkça bir zararı yok.

İyi yapışmayan etiketlerin yüksek hızın (aracın değil, CDnin dönme hızı) etkisi ile kopup, pirincin taşını cımbızla ayıklattırdığı durumlar gördüm.

Ben de eskiden CD changer kullanırdım, artık MP3 CDsi yapıyorum keyfime göre.. Oldukça uzun bir süre dinleyebiliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de eskiden CD changer kullanırdım, artık MP3 CDsi yapıyorum keyfime göre.. Oldukça uzun bir süre dinleyebiliyorum.

MX-5 lerde MP3 player var mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok maalesef.

Pioneer'in 6800 modelini taktım.

Bu arada, ses sistemi de pek iyi değil bunlarda. Kapılarda birer tane 8W hoparlör ve tweeter var, o kadar.

İlk Miatam için 6 hafta uğraşıp hoparlör sayını 4+2tweeter'e çıkarmıştım. Yer bulması, hesapları ve montajı çok zahmetli olmuştu.

Bu sefer, hazıra konmuş gibi oldum. Birinciden edindiğim tecrübe ile iki günde bitirdim işi.

En zoru da, koltukların arkasındaki "parcel deck"e hoparlör yerleştirmek. Elde edilen sonuç bütün zahmetleri unutturuyor ama.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest Yaşlı Kurt

beni karanlıkta bırakmadığınız için sağolun hepinize.peki aşırı sıcak altında cd leri içinde kalması bi problem olur mu?yazın bodruma gidicem cd lerin 6 sıda içinde kalabilir mi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

beni karanlıkta bırakmadığınız için sağolun hepinize.peki aşırı sıcak altında cd leri içinde kalması bi problem olur mu?yazın bodruma gidicem cd lerin 6 sıda içinde kalabilir mi?

içinde kalması tozlanmayı önlüyormus
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İçini boş bırakmayın, güneşin orayı fazla etkileyeceğini sanmam...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İçini boş bırakmayın, güneşin orayı fazla etkileyeceğini sanmam...

Bence de. CD nin arabanın içinde açıkta kalması playerin içinde olmasından çok daha tehlikeli..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kopya yada orjinal cd arsında fark yok.Arkadaşın dediği gibi Cd ye birşey yapıştırmayın.Onun yerine cd kalemleri ile yazın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fark var ama sadece fiziksel bir fark.

Kopya cd lerde (muhtemelen kalitesi ile alakalıdır) zamanla CD nin üzerindeki yansıtan katman tamamen kalkıyor ve CD okunamaz hale geliyor.

orjinal CD lerde olan birşey değil bu. O kadar ..Gerisinde hiçbir fark yok Murat'ın dediği gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Fark var ama sadece fiziksel bir fark.

Kopya cd lerde (muhtemelen kalitesi ile alakalıdır) zamanla CD nin üzerindeki yansıtan katman tamamen kalkıyor ve CD okunamaz hale geliyor.

orjinal CD lerde olan birşey değil bu. O kadar ..Gerisinde hiçbir fark yok Murat'ın dediği gibi.

tekrar kopyalarız cok buyuk bi sorun deil bence
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tekrar kopyalarız cok buyuk bi sorun deil bence

Zaten o zamana kadar o şarkılar eskiyor :) Benim gibi yeni CD yazmaya üşenince ortaya çıkan bir durum :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Zaten o zamana kadar o şarkılar eskiyor :) Benim gibi yeni CD yazmaya üşenince ortaya çıkan bir durum :D

senin arabada hakkaten büyük bir cogunluk kullanılmaz cdlerden olusuyor arşiv :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...