Jump to content

Mazda 323 Triger Plastiği

ali gb
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selam beyler. Bilen bilir ben conta kapağı lastiği değiştirmeye gitmiştim.

Usta triger kayışını tutan plastiğinde değişmesi gerektiğini söylemişti ama üzerinde çok durmadı. değişmesi gerek dedi o kadar. yani acil birşey demedi. Resimlerini koydum.

Düşünceleriniz ?

2edzel3.jpg

2nh2ioo.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sadece koruyucu bir plastikten ibaret, değiştirsen de olur, değiştirmesen de... Bence de; üstünde durulacak bir konu değil...

yani, yabancı bir madde felan çarpmasın ya da üzerine sıvı birşey dökülmesini önleyici birşey mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

degişmende fayda var içeri bişeyin girmesi demek sentenın kayması demek motor yaptırmaya gider yan sanayisi yok yada ben bulamadım orjinali 360tl idi sanırım ama 2 parca sadece üst parça ne kadar hatırlamıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

degişmende fayda var içeri bişeyin girmesi demek sentenın kayması demek motor yaptırmaya gider yan sanayisi yok yada ben bulamadım orjinali 360tl idi sanırım ama 2 parca sadece üst parça ne kadar hatırlamıyorum.

o parçanın adı ne ? Triger plastiği mi ? Alt muhafaza da yok. onunda orjinali 250 tl...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

triger muhafaza kapagı diye geçiyor adı.

yakın zamanda ostime gitmeyi düşünüyorum. ordan da oraya uğrayayım. zaten fiyatta indirim yapmıyorlar sanki ağız birliği yapmışlar. fiyatı uygun bulursam alabilirim.

teşekkürler crasy

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bulamazsanız servise gidiniz, şase nodan parçanın orjinalini alın bence.

Yıldız sanayi de parça bol. ama çıkmaya da çok istiyorlar. orda olmazsa ebay.com u zorlayabilirim. en son servis olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben olsam direk değiştirmek yerine söküp eski sıcak hava tabancası ile eski şekline kavuşturmaya çalışırım kırık varsa plastik kaynağı yapan yerler var yardım alabilirsiniz. Uzmanlığı plastik olan yerler var. Kolay gele.

Öyle birşey olursa çok iyi olur. sanayide samimi olduğum usta var. onunda bir çok farklı usta ile ahbablığı var. inşALLah iyi sonuç alırız.

teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...