Jump to content

Mazda3 Antifriz Hakkında

incirinaltı
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar 2011 model 29000 kmdeki mazda 3 aracıma mayıs ayında serviste bakım yaptırdım. Sıcaklıklar düşünce antifiriz koymam gerekiyormu, yoksa bakımda kontrol etmişlermidir?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracında ilk dolumda konulmuş antifriz vardır büyük ihtimalle... Değerini ölçtür gerekliyse ilave yaparsın.

Antep gibi bir iklimde sorun olacağını sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam Antep'e kar yağıyor kışın. Bakıma gittiğimde aklıma gelmedi.Aslında arabamda 2 yerden gelen ses var ama bakımda gösteririr diyordum. Şimdi gidersem onları da gösteririm.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam Antep'e kar yağıyor kışın. Bakıma gittiğimde aklıma gelmedi.Aslında arabamda 2 yerden gelen ses var ama bakımda gösteririr diyordum. Şimdi gidersem onları da gösteririm.

Radyatöründeki mevcut antifrizin Antep ikliminde sorun olmayacağını söyledim, yoksa hava mutlaka eksiye düşer...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mayıs ayındaki bakımda neler yapıldığı servis dökümanında gözükmüyormu, eğer soğutma sıvısı falan varsa faturada bırakmışlardır. Ama 29.000 deki arabanın suyunu değişeceklerini sanmam, orjinalidir, sanırım pembe organik antifiriz bulunuyor yeni nesil araçlarda.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

faturayı nereye attım allah bilir, şimdi ne yapayım anlamadım gideyim mi gitmeyeyim mi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

faturayı nereye attım allah bilir, şimdi ne yapayım anlamadım gideyim mi gitmeyeyim mi?

Sen aracındaki antifriz durumunu bilmiyorsan biz buradan ne diyelim ki?

???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam belki bakım yaptıranlar bilir dedim.Arabanın aksamlarından çok anlamam.

Kafanıza çok takılıyorsa antifriz değerini ölçtürün, eksikse ilave yaparsınız, normalse bir şey yapmanıza gerek yok...

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...