Jump to content

2009-2012 Mazda3 Impressive Otomatik Arıyorum

tolgahan06

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar 2009-2012 arası mazda 3 arıyorum kesinlikle olması gereken otomatik ve impresiv paket olması gerekli, sedan veya hatcback olabilir, öncelikli tercihim sedam, araçta lpg konusuna bende karar veremedim, kesinlikle lpg li binicem fakat forumda okuduğum konular sonrası kendim mi taktırayım yoksa lpg li mi alayım şaştım kaldım, neyse çıkacak araçlara göre bi şekilde yönlenicem artık....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilanı daha önce görmüştüm araç düzgün duruyor fakat km si benim için çok fazla, ilginize teşekkür ederim, ama sonuçta bayi olduğunuz için elinize çok araç gecer aklınızn bi köşesinde olursam sevinirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

maşallah aracınız çok temiz duruyor, forumda da konularınızı okuyup arabanıza çok iyi baktığınızı okumuştum, ama km si benim için yüksek maalesef , inşallah hayırlı bir alıcı bulursunuz, ilginize teşekkürler....
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

maşallah aracınız çok temiz duruyor, forumda da konularınızı okuyup arabanıza çok iyi baktığınızı okumuştum, ama km si benim için yüksek maalesef , inşallah hayırlı bir alıcı bulursunuz, ilginize teşekkürler....

Teşekkür ederim, umarım gönlünüze göre bir mazda 3 sahibi olursunuz...Allah şimdiden kaza bela vermesin...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tolgahan Bey merhaba,

Forumdan Onur'un aracı satılık. Impressive ve otomatik.

Onur aracına temiz bakan ve titiz kullanan bir arkadaşımız. Kriterleriniz de bence temizlik ve km açısından örtüşüyor. Bence iletişime geçebilirsiniz.

Forumdaki ilanı: http://www.mazdaclubtr.com/32117/onurdan-satilik-2012-mazda-3/

Sahibinden.com daki ilanı: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sahibinden-mazda-3-1.6-impressive-hb-sorunsuz-kazasiz-140798073/detay/

İyi günler dilerim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

efe bey selam, ilginize teşekkür ederim, arkadaşın aracını hem forumdaki konusundan hemde sahiniden ilanını incelemiştim temizliğinden şüphem yok ama fiyatı benim için biraz yüksek, işin doğrusu acelem olmadığı için ben daha düşük fiyatlı araç arıyorum, benim kafamdakı rakamlar 36-37 bin civarı, geçen bu fiyatlara uygun bir iki araç buldum kıl payı kaçırdım, bakalım artık, hem alıcılar hemde satıcılar için hayırlısı, tekrar ilginize çok teşekkür ederim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim aracım var 2011 90.yıl 40.000km LPG li çok temiz istersen özelden resim atabilirim. Yeni cx5 niyetim var inşallah

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

teknik verilerde otomat,ikle manuel arası 2 lt fark sarfiyat farkı görülüyor..otomatik, 4 ileri mi mazdada

bütün araçlarda otomatik vites daha çok yakar ortalama 1-2 lt fark ettirir fakat otomatiğin verdiği rahatlı bence tartışılmaz, yıllarca düz kullandım otomatiğe geçtikten sonra daha da düz araç almam dedim ..... :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim aracım var 2011 90.yıl 40.000km LPG li çok temiz istersen özelden resim atabilirim. Yeni cx5 niyetim var inşallah

şenol bey özelden msj attım...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Tolgahan benim aracımı incele istersen.ana sayfada videoda var.beyaz 083 plaka.

sahibinden.com da ilanınız mevcutmu acaba?
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Peki sizin alırım diye düşündüğünüz rakam aralığı ne kadar ?

ben 36-37 bin tl civarında bir araç düşünüyorum...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...