Jump to content

Gaza Basıldığında Gelen Anormal Ses

clashasan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar aracımda özellikle de 2000 ile 3000 devirler arasında gaza bastığımda bir uğultu sesi geliyor hiç karşılaşan arkadaş oldu mu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu aralar bende de oluyor. motor daha bir uğultulu çalışıyor.

gazdan ayağımı çekiyorum ve 2000 devire gelince basıyorum tekrar 3000 e kadar eskiden olmayan bir uğultu,(boğuk) bir ses geliyor.

bakımın üzerinden 10bin km geçti. ondan mı yoksa yakın zamanda ufak bir kaza yaptm (yetkili serviste yapıldı,çıktı) ondan mı bilemiyorum.

ama rahatsız edici. :kafa:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracım rolantide olmuyor yolda giderken yani araç boşta iken gaza bastığımda sorun yok fakat yolda gittiğimde gaza bastığımda sanki yüke bindiğinde uğultu geliyor .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öncelikle lastiklerin balans ayarlarına ve ön düzende boşluk olup olmadığına baktır... Daha sonra motor kayışlarının bağlı olduğu bilyalara sıra gelir...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracım rolantide olmuyor yolda giderken yani araç boşta iken gaza bastığımda sorun yok fakat yolda gittiğimde gaza bastığımda sanki yüke bindiğinde uğultu geliyor .

şanzıman ötüyor sanırım sayın clashasan, şanzıman yağının durumu nedir. en iyisi götür bir tamirciye , bin içine kaldırsınlar lifte, aracın problemi  belli olur , eğer usta iyi ustaysa zaten alttan nerden geldiğini anlar.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...