Jump to content

Yeni Honda CR-V 1.6 Dizel

İlhan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bu arada gizlenen plan sonunda açıklandı;

Yeni Mazda 6:

Teknik Özellikler   

Motor  4 silindir

Hacim (cc)  1598

Motor türü  Triple Turbo Dizel

Maksimum güç  220 HP / 3000-4500 rpm arası

Maksimum tork  450 Nm / 1300-4500 rpm arası

Otomatik 8 ileri ( skymatic )

Maksimum sürat (km/s)  265

Hızlanma 0-100 km/s (sn)  6.1

Şehir içi (lt)  4.3

Şehir dışı (lt)  3.2

Birleşik (lt)  3.9

CO2 emisyonları (g/km)  95

8)

Abi sıkı çalışmışsın tebrikler vesselam.Lakin bu teknik verileri gerçekten yakalayan bir oto markası olsa diğer firmalar ölür açlıktan :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2012 Model Honda Civic Elegance yeni kasa aracım vardı, bir ay önce  sattım. Hondayı arkadaşlarım bana öyle bir anlattılarki gözüm kapalı gittim aldım. Hondaya daha önce hiç binmemiştim, Araca dokuz ay binebildim daha doğrusu tahammül edebildim, bana büyük bir ders oldu bundan sonra başkalarının lafına göre iş yapmam. Aracı sattım ertesi gün Mazda 3 Turing dizel aldım, Allah'a çok şükür şimdi adam gibi bir arabaya bindiğimi hissediyorum.

Honda tutulan ve rabet gören bir araba, şu yeni kasa Civiclerin sahiplerine bir ay kullanmalığına Mazda 3 verseler ben eminim bir ay sonra hepsi Civic sizde kalsın Mazda bende kalsın derler.

Honda CRV 1,6 Dizele gelince, bizim millet bir arkadaşın yukarıdaki yorumu gibi araba da gösterişi ve şaşayı sever, bu araçta gösterişli ve motor olarakta mantıklı bir araba, yoğun bir piyasasının olacağını düşünüyorum, benim araçtaki yorumun, katolog değerlerinden çok fazla bir yakıt tüketimi olur ve Honda bu araçlar için sahiplerini servislerde oldukça üzer, kullanım memnuniyetinin Mazdanın herhangi bir modelinin yanına bile yaklaşamayacağını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 yıl sonra ...

300 km lık uzun yol verısınden sonra

Ortalama tüketımım 5.6 ile tamamladı .Hızımız da otobanda 120 sabıt (130 km lık kısım otobandı), otoban dısı 110 130 km hız aralığındaydı. Araçta ıkı kişi klıma full acık bagaj orta şekerli yüklü idi. Araç 1.6 dizel 160 hp 350 nm 9 ılerı otomatık 4x4

mölim.jpg

20180113_135754.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...