Jump to content

Satılık 2011 Model Impressive Mazda3

flaping

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar aracımı satıyorum mazda yı sevenlerin ve beğenenlerin olmasını isterim çünki ona en iyi onlar bakabilir.

2011 mazda 3 impressive A/T 29100 KM

PRİNS marka lpg 4000 km takılmış 8000 km  ben aldım yanında goodyear kışlık lastik hediye edeceğim.

ilan: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-cok-temiz-mazda-3-plus-prins-lpg-141935245/detay

ilgilene olursa 0505 232 3170 den ulaşabilirler . iyi günler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

‎5‎.‎11‎.‎2013 at 13:45, domestos :

Yeni üyelerimizden Tolgahan 2009-2012 model aralığında impressive mazda arıyordu belki nasip olabilir...

abi ilanı inceledim , araç temiz duruyor ama fiyatı benim için çok yüksek , ilgine teşekkür ederim, arkadaşada hayırlı satışlar dilerim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi ilanı inceledim , araç temiz duruyor ama fiyatı benim için çok yüksek , ilgine teşekkür ederim, arkadaşada hayırlı satışlar dilerim...

Arada komisyonumu alırım demiştim ama olmadı...

:P

Şaka tabiki de.

Ben fiyat konusuna özellikle girmedim, söylenecek çok şey var çünki... Araç sahibi yanlış anlayabilir...

Nasip meselesi bu işler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arada komisyonumu alırım demiştim ama olmadı...

:P

Şaka tabiki de.

Ben fiyat konusuna özellikle girmedim, söylenecek çok şey var çünki... Araç sahibi yanlış anlayabilir...

Nasip meselesi bu işler.

abi aynen dediğiniz gibi hepimiz aynı platormu paylaşıyoruz, olumsuz yorum kimseye bişey katmaz, dediğin gibi nasip işleri kendime uygun 2 araç kaçırdım, acelem yok bekliyoruz bakalım :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayirli satislar maşallah temiz duruyor alakasiz olacak ama gündüz farlarini nasip yaptiniz bu konu hakkında bana bilgi verirseniz sevinirim

Discovery cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...