Jump to content

Mazda6 AT Hız Problemi

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 226
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

70

• Mücahit

14

• Ali

16

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

dedikya siz rallici delikanlılarsınız :D :D

yok abi şaka yapıyom aslında bakmayın bana taş gibi duryor valla lastikler, ona ragmen istemeden yanladıgım anlar oluyor onları söylüyom ben_yarın öbürgün jantlarla lastikleri satarız bakarsın dha dorusu adımız ralliciye cıkarsa satamayız yani öle bişey olsun istemem :D_harbici yani taş gibi lastikler hatta bi ara fotosunu da eklerim :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Patronla beni kötü etmeye çalışma  :D biliyorda Selim'i düşünüyor basmıyor  ;D  :D

Hem lafı et hem de çevir :D Bu olay İzmir semalarında oldu ki Selim o anda teee Adana da idi.. Hadi bakalım şimdi ne yapacan :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Patronla beni kötü etmeye çalışma  :D biliyorda Selim'i düşünüyor basmıyor  ;D  :D

patronda demiş olay Selim paşa yokken oldu  de bakalım ne dicenn şincik :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burak abinin arabaya laf yok arkadaslar hepimizin aracından özel mazda6 2.0 son hız 170  :eek: bence gayet iyi bir sonuc :2funny:

Hepinizin arabasının lastiklerini indirecem akşam :D Çok üstüme geldiniz :D Yetişemediklerimin rüyalarına da kara sakallı dede yolluyacam :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Hepinizin arabasının lastiklerini indirecem akşam :D Çok üstüme geldiniz :D Yetişemediklerimin rüyalarına da kara sakallı dede yolluyacam :D

kunteperi yollayalım :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gel sen gel burak abi rüyalarıma ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...