Jump to content

Mazda 626 İçin Kullanma Klavuzu Arıyorum

oguzhan89
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Yeni aldığım 1990 mazda 626 2.0 otomatik aracım için kullanım Klavuzu arıyorum ustaların bilgilerine guvenmiyorum bilinçli kullanıcı olmak için kullanım Klavuzunu bulmaliyim elinde olan yada bulabilecegim adres vs için yardımlarınızı bekliyorum tsk ederim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yeni aldığım 1990 mazda 626 2.0 otomatik aracım için kullanım Klavuzu arıyorum ustaların bilgilerine guvenmiyorum bilinçli kullanıcı olmak için kullanım Klavuzunu bulmaliyim elinde olan yada bulabilecegim adres vs için yardımlarınızı bekliyorum tsk ederim

Bulamazsan eğer, forumda klavuz gibi arkadaşlar var sana fazlasıyla yardımcı olacaklardır...

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende orjinal kitapçığı mevcut ama bilgisayar ortamına aktarılması gerekiyor.

Oğuzhan'ın aradığı bu tarz bi kullanım klavuzu anlaşılan... Yoksa sökmeyi takmayı çok az kişi  nasıl becerebilecek veya anlayabilecek??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende orjinal kitapçığı mevcut ama bilgisayar ortamına aktarılması gerekiyor. Sanirim istanbulda ikamet ediyorsunuz elden alip fotokopi cektirebilir miyim ?

Evet biraz el atmak gerekli üstadim bilgisiz usta ya göre hareket etmeyi mantıklı  bulmuyorum tşkler ilginize

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

bende orjinal kitapçığı mevcut ama bilgisayar ortamına aktarılması gerekiyor.

Hocam mümkünse tarayıp bana da gönderebilirseniz çok memnun olurum. Ayrıca gereken masrafa katlanmaya da hazırım. Sitede mail adresim var. Kullanma klavuzu olmadan karanlıkta yürümeye benziyor. ben biraz da titizim bu konuda. Orijinal bujilerini öğrenene kadar canım çıktı. Daha tanımadığım epey bi özellik vardır sanırım.

Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kılavuz ingilizce ama zaten türkçesi olduğunu da sanmıyorum. bir ara vakit bulunca tarayıp siteye atmaya çalışırım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam mümkünse tarayıp bana da gönderebilirseniz çok memnun olurum. Ayrıca gereken masrafa katlanmaya da hazırım. Sitede mail adresim var. Kullanma klavuzu olmadan karanlıkta yürümeye benziyor. ben biraz da titizim bu konuda. Orijinal bujilerini öğrenene kadar canım çıktı. Daha tanımadığım epey bi özellik vardır sanırım.

Şimdiden teşekkürler.

Model ve kasa tutmuyor, boş yere uğraşmış olmayasınız... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benimki 2000 model 626 kullanma klavuzu yok malesef aldığımda da yoktu. Bu konuda nerde bulurum bilgisi olan olur da paylaşırsa sevinirim. Nette taradım ama bulamadım. İngilizce ya da Türkçe olması sorun değil ben İngilizce öğretmeniyim çözerim. Bir tane buldum ama 91 modeldi işime yaramaz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kılavuz ingilizce ama zaten türkçesi olduğunu da sanmıyorum. bir ara vakit bulunca tarayıp siteye atmaya çalışırım.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...