Jump to content

Mazda 323 İtme Rot Kolları Hakkında Yardım

fazilozcan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhaba arkadaşlar,

muayene de itme rot kolları hasarlı sonucu çıktı. fiyatı konusunda bilgisi olan varmı?

link verebilir misiniz?

teşekkürler..

mazda 323 hb 91 model

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ankarada servise götürüyorum. genelde yağ değişimi gibi. bir önceki muayenede rotlarda sıkıntı çıkmamıştı. çok pahalı bir şey midir? b

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ankarada servise götürüyorum. genelde yağ değişimi gibi. bir önceki muayenede rotlarda sıkıntı çıkmamıştı. çok pahalı bir şey midir? b

Sanmıyorum, bir ara Z rot sormuştum hafızam beni yamultmuyorsa; çifti için 30 lira falan demişlerdi... Ankara'da parça bulmak hiç zor değil, fiyat konusu diyorsan seni üzmez korkma...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bakalım servise gidecez yine :D itme rot kolu değişecektir muhtemel. az çok araştırdım çok pahalı değil gibi. itme rot kolu nedir hocam? kafam karıştı. bildiğim bir tek rot var. direksiyon rotu. itme arkadamı oluyor ? komik ama bilgim yok :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bakalım servise gidecez yine :D itme rot kolu değişecektir muhtemel. az çok araştırdım çok pahalı değil gibi. itme rot kolu nedir hocam? kafam karıştı. bildiğim bir tek rot var. direksiyon rotu. itme arkadamı oluyor ? komik ama bilgim yok :)

Direksiyonun hareketini tekere veren zımbırtılardan birisidir mutlaka başka ne olacak, tam bilgim yok ki sana yardımcı olayım...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar,

muayene de itme rot kolları hasarlı sonucu çıktı. fiyatı konusunda bilgisi olan varmı?

link verebilir misiniz?

teşekkürler..

mazda 323 hb 91 model

Yan sanayileri çokt pahalı değil sanırım ankarada bu tip parçalrın tamamını ostim sanayide bulmanız mümkün, internettende arştırırsanız bir kaç japon parçacısı raslayacaktır, onlardan fiyat alabilirisiniz.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...