Jump to content

Sahibi Değilim, Arkadaşıyım!

mtutun
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Yanlış kitaba çalışmışsın! Keşke bir dershane'ye gideydin...

Gittim ama onda da yanlış dershaneye gittim :) kendimi ikinci dünya savaşındaki italya gibi hissediyorum :D hep yanlış taraftayım

Sent from my iPhone using canım Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yanlış ya da doğru, bugünlerde tarafta olmak tehlikeli...

Gittim ama onda da yanlış dershaneye gittim :) kendimi ikinci dünya savaşındaki italya gibi hissediyorum :D hep yanlış taraftayım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yanlış ya da doğru, bugünlerde tarafta olmak tehlikeli...

yok bugünlerde tarafsızlığın tadını çıkarıyorum . Dün ben söyleyince laf edenlerin bugün aynı şeyleri tekrar edip birbirlerine hücum etmeleri komiğime gidiyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok bugünlerde tarafsızlığın tadını çıkarıyorum . Dün ben söyleyince laf edenlerin bugün aynı şeyleri tekrar edip birbirlerine hücum etmeleri komiğime gidiyor :)

Biz buna menfaat dünyası diyoruz Fatih... Gerçekten acınacak durumdalar, sonucu merakla bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim koltuk beni taşıdığına göre, en az bir düzine karpuzu alır gibi...

Bir koltukta iki karpuz oturmazmış yada sığmazmış yoksa taşınmaz miydi? Neyse artık :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir de o sorun var . Kıltık derken burosit koltuk mı yoksa kollarimizdan mı bahsediliyor . Bir kolda iki karpuz da zor hakikaten :)

Atasözleri de tuhaf canım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir de o sorun var . Kıltık derken burosit koltuk mı yoksa kollarimizdan mı bahsediliyor . Bir kolda iki karpuz da zor hakikaten :)

Atasözleri de tuhaf canım :)

Üzerine oturulmayanından bahsedilmekte...  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

Harbiden yaşlanmışız Veli. Sen bana Başak mı, Burcu mu? diye sormuşsun. Ben Keçi diye cevap vermişim. Utandım şimdi...

Yaş itibariyle Teke diyelim abi...

:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Harbiden yaşlanmışız Veli. Sen bana Başak mı, Burcu mu? diye sormuşsun. Ben Keçi diye cevap vermişim. Utandım şimdi...

Utancak bişi yok abi, her ikisi de iyidir, Burcu esmer olanı, Başak ise biraz daha sarı kalır yanında...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben insanları ırk, dil, din, mezhep ve renklerine göre ayırmam. Benim için farketmez yani...

Utancak bişi yok abi, her ikisi de iyidir, Burcu esmer olanı, Başak ise biraz daha sarı kalır yanında...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben insanları ırk, dil, din, mezhep ve renklerine göre ayırmam. Benim için farketmez yani...

Hümanist bir insansın vesselam abi... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yooo, yaş ilerleyince seçicilik düşüyor da ondan...

İlk yazacağım şey oydu ama bu seferde "nefes alsın yeter" modunda olmasın diye düşündüm...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...