Jump to content

22000 TL'ye Sıfır Araba, Chevrolet Şok Fiyatlarla Avrupa'dan Çekiliyor

kml_77
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Milletin dağa taşa vurduğu kazalı arabalarıyla, sahtekar satıcılarla muhattap olmaktan sıkılmışken güzel fırsat sunmuşlar ama spark'ın tipini beğenmedim  bayanlar için müthiş fırsat. Cruze ,aveo,trax ve captiva için de güzel fırsatlar var.  :clap: umarın diğer markalar da en yakın zamanda Türkiye ve Avrupa'dan çekilirler. :D

v7b0b.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda'nın kıymetini bilmeyip, yok ben çok motsozom, yok mazda arobo sotomoyor diyenlere gelsin :) Zarar ettikleri felan da yok, istedikleri kar marjını alamıyorlar ve bütün kullanıcılarını yüz üstü bırakıp gidiyorlar. chevrolet proton olmak istiyorsa güle güle deriz.o fiyatlara değil, bedava verseler yine chevy alanın aklına şaşarım. Bir de kore malı ha, demek abd üretim olsa hali ne olacak bunların.  Bakınız Mazda: Made in japan, hofu :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sıfır almayı hiç düşünemiyordum ama insanın aklını az da olsa çeliyolar durduk yere :) 3 yıl önceki fiyatlardan daha ucuz gerçekten şaka gibi. İkinci el almaktansa sıfır cruze mu alsam en boşu bile olsa demeye başladım gecenin bu saatinde mazda aşkımın beni sakinleştirmesini bekliyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sıfır almayı hiç düşünemiyordum ama insanın aklını az da olsa çeliyolar durduk yere :) 3 yıl önceki fiyatlardan daha ucuz gerçekten şaka gibi. İkinci el almaktansa sıfır cruze mu alsam en boşu bile olsa demeye başladım gecenin bu saatinde mazda aşkımın beni sakinleştirmesini bekliyorum :)

ben 3 yıl önce impressive aldığım zaman sıfırı 43bindi, şimdi de 45'e bulabilirsin :) bu seni sakinleştirir :)

Sent from my iPhone using canım Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

En boş model hiç bir zaman mantıklı gelmiyor bana, aynı fiyata giderim bir kaç yaşında donanımlı araç alırım daha hoş olur...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok ilginç bir karar. Çok uzak değil, yakın geçmişte captiva makyajlandı. Sırf vergi dezavantajından dolayı türkiye için 2.0ı üretmeye devam ettiler. Avrupa için 2.2 motor geliştirdiler. Sen kalk böyle yatırım yap sonra markayı piyasadan çek. Lafım GM'e...

Opel'in satışlarına yatırım yapacağız demek opel'in kalitesini düşüreceğiz demek bence.. Şevrole opel'in ucuzlatılmış versiyonuydu ve hakikaten de ucuzdu. Böyle bir değişiklik sonrası opellerin de fiyatları birşekilde ucuzlar haliyle kalitesi düşer gibi...

Captiva 2.0 ne kadar uyduruk bir otomobil olsa da çok tatlı kaçardı :D bir keresinde binme fırsatım olmuştu çok çok çok tatl bir sürüşü hızlanışı vardı :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Türkiye'den çekilecek bir markadan sıfır araç almak ne kadar doğru diye bir sorgulamamız gerekiyor. Daha yüksek fiyatlardan sıfır Chevrolet alan müşteriler, araçlarını satacaklarında ne kadar zarar edecekler siz düşünün.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Türkiye'den çekilecek bir markadan sıfır araç almak ne kadar doğru diye bir sorgulamamız gerekiyor. Daha yüksek fiyatlardan sıfır Chevrolet alan müşteriler, araçlarını satacaklarında ne kadar zarar edecekler siz düşünün.

Yıllar öncesinden bu ülkede olmuş ve petrol krizine yenilerek kaçıp gitmiş bir marka olarak ne GM'ye ne Chevrolet'e dolayısı ile de şirket bünyesinde olan Opel'e hiç sıcak bakmadım... Mehmet'in bu yorumu bana ileride mazda'dan daha allak bullak piyasasının oluşacağını anımsattı...

Daihatsu gibi Daewoo gibi azalarak yok olacaktır ama kullanıcıları için ne çözüm üretilecek merak konusu...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Opel servisleri ilgilenecekmis sanirim. Yanlis hatirlamiyorsam 2026 ya kadar parca temin garantisi vereceklermis ne kadar mumkun olur bilemiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Vallahi böyle bir şey olamaz ya 2 hafta önce 1.4 aveo sedan lt aldık herşey dahil 38.5 a şimdi herşey dahil aveo 1.4 ltz yi 37ye alabilecek fiyata indirmişler peki şimdi iki haftada kaybettiğimiz 4-5 bin TL birde üstelik LTZ nin ek donanımlarının bedelini kim ödeyecek tabii ki biz !!! soğuk bir bardak su içeyim ben şimdi ilerde çekeceğimiz yedek parça sıkıntısı da cabası birde ben ikna etmiştim bizimkileri bir an evvel alalım diye geçmiş olsun bize ...

Durum kullanıcılar açısından çok vahim, aşağıdaki linke biraz göz gezdirdim, yukarıda alıntısı yaptığım kişi gibi çok mağdur var.

http://www.chevroletclubtr.com/chevrolet-avrupadan-cekiliyor-t7483.0.html

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...