Jump to content

Mazda 323 Basınç Tahrik Sensörü Nedir?

efes1376
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar familia m dreksiyon pompasını hemen önünden yağ kaçırıyor pover borusu değişti ama kesilmedi bende yetkili servise gittim TAHRİK BASINÇ SENSÖRÜ arzalı dedi sipariş verecez 1 ayı geçebilir gelmesi dedi fiyatı uygun 180 lira fakat o kadar bekliyemem ankaradaki çıkmacımı aradım 3 tane familia hurdam daha yeni geldi illaki var sökerim dedi ama parçayı anlamadı bilen varmı resmini falan göstereceğim bir site varmı yardımcı olursanız sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar familia m dreksiyon pompasını hemen önünden yağ kaçırıyor pover borusu değişti ama kesilmedi bende yetkili servise gittim TAHRİK BASINÇ SENSÖRÜ arzalı dedi sipariş verecez 1 ayı geçebilir gelmesi dedi fiyatı uygun 180 lira fakat o kadar bekliyemem ankaradaki çıkmacımı aradım 3 tane familia hurdam daha yeni geldi illaki var sökerim dedi ama parçayı anlamadı bilen varmı resmini falan göstereceğim bir site varmı yardımcı olursanız sevinirim

Nereden yağ kaçırıyor fotoğrafını eklersen belki çözüm üretebiliriz...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

foto ekliyemiyorum beceremiyorum daha önce denedim

Geçen hafta benimde direksiyon pompasının direksiyona giden hortumunda bulunan "orling" diye tabir edilen zımbırtı ile pompanın çıkışından kaçırma yapmıştı, usta ile ne yaptıysak kesemedik ama biraz üzerinde düşünerek pratik çözüm bulmuştuk, bu yüzden fotoğraf ekleyebilirsen belki yardımcı olabilirim diye düşünmüştüm...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

selam  daha önce basetmiştim direksiyon pompasına giren pover borusunun üzerinden 2 aydır yağ kaçırıyor  bir kaç yere gittim kimse ilgilenmiyo mazda ya kimse bakmıyo burada adamın  biri pover borusu çatlak dedi mantıklı geldi çıkmasını aldım değiştirdik olmadı konik falan yaptı olmadı yetkili servise giittim TAHRİK BASINÇ SENSÖRÜ arzalı dedi  ama garanti vermedi resim attım yardımcı olabiecek varsa çok sevinirim saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim de direksiyon pompasından direksiyon kısmına giden ve motorun üzerinden geçen borunun "orling" denen zımbırtısından yağ kaçırdı, ne yaptıysak olmadı, ancak sarı kaynak ile körleyerek kesebildik...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

efes1376 kullanıcı üyemiz, aracınızdaki problem için tekrar tekrar yeni konu açmayınız, sorununuzla ilgili gelişmeleri, daha önce açtığınız bu konudan bildirin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...