Jump to content

Mazda 626 Komple Ön Aks Takımı

pele001
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Aksları kopile değiştirmem gerekiyor iç dış sağ lalelere kadar hepsini sıfırını nereden bulabilirim 94 sedan aracım yardımlarınızı bekliyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aksları kopile değiştirmem gerekiyor iç dış sağ lalelere kadar hepsini sıfırını nereden bulabilirim 94 sedan aracım yardımlarınızı bekliyorum

Ankara gibi bir şehirde "nereden parça bulabilirim" diye soruyorsan biz taşrada ne yapalım...

:D

Önce iyi bir usta bul, parça konusunda sana fazlasıyla yardımcı olacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Adem ustanın bulunduğu işyerini ara önce orada yok ise site adı vermek yasak değilse buradan yazayım değil ise bana özelden ulaş..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tüm aks elemanlarını değişmeyi neden düşünüyorsunuz, öle kolay kolay bozulacak ekipmanlar değiller, daha doğrusu bozulacak belli yerler var, akis kafaları vede iç bilyelerin körüklerin bozulma riski var vede bozulmaları arabanın ömrü kadar sürer,  onun dışında çoğu, kaliteli çeliktir zaten, size önerim rasgele orjinal parçaları değişmemenizdir. tabii değişme sebebinizi bilemiyorum.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Ankara gibi bir şehirde "nereden parça bulabilirim" diye soruyorsan biz taşrada ne yapalım...

:D

Önce iyi bir usta bul, parça konusunda sana fazlasıyla yardımcı olacaktır.

Burada parça çok istemediğin kadar da sıkıntı orjinalini bulmak ve buldum bende kople ön ve arka takımı sıfırladım amacım oydu gidip de tayvan malı almadım aradım taradım japonunu buldum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Orjinal istersen yanlış hatırlamıyorsam sağ-sol 3600TL idi....

servis fiyatı

abi sen ne diyosun öldürdün iyice yok o kadar sag sol iç dış kople si markasını hatırlamıyorum da 580 tl verdım abs li fiyatı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burada parça çok istemediğin kadar da sıkıntı orjinalini bulmak ve buldum bende kople ön ve arka takımı sıfırladım amacım oydu gidip de tayvan malı almadım aradım taradım japonunu buldum

Nereden buldunuz acaba ihtiyaç halinde biz de faydalansak?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...