Jump to content

Bir depoyla 1580 km?

Ali
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

ben bu degeri 3 depo ile yaparım anca  ;D darısı  bizim mazdaların başına

Dizel olmadıktan sonra hayal.. :) O zaman da gitmiyor bu araba dersiniz. 105 beygir dertleniyorsunuz da 70 beygir olursa ne dersiniz Allah bilir :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dizel olmadıktan sonra hayal.. :) O zaman da gitmiyor bu araba dersiniz. 105 beygir dertleniyorsunuz da 70 beygir olursa ne dersiniz Allah bilir :)

,

performansta iş ayrı Burak abi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sallama bi deger üstelik 26 lt yakıtla mı benmi yanlış anladım deposu 40 45 lt den asagı almaz o arabanın

full depo  + 700 km gidiyor + benzinliğe giriyor ibre yarıyı gösteriyor + 26 lt. daha benzin alabiliyor..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben benzinli bir arabada en iyi performansı 97 model VW Polosu ile babamla yaşamıştım. Ist-Maltepe den depoyu doldurduk (~50 lt) ve benzin ikaz lambası Mersin'e girdiğimizde yeni yanmıştı. Mesafe 984 km civarında.. Bundan daha iyisini de görmedim henüz.. Tabii yeni arabalarda vardır ama ben şahit olmadım..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

984 km bence gayet iyi bir sonuc

Depodaki kalan benzini de dikkate alırsan daha bir 100 küsür de cepte.. ;) .Bu arada belirteyim hemen yolun büyük kısmında otobanda ve yaklaşık 110-120 km hızla gidildi. Yani öyle kendimizi kasmamıştık.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi siz o arabayı sattınızmı  ben olsam hayata satmazdım

Babam vefat ettikten sonra sattık Ali.. 1.6 75 bhp ve 8 valf ti .. Ama torque u çok iyiydi.. Tek problemi klimasız olmasıydı ondan dolayı tutmadık elimizde..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi öncelikle başın sagolsun.kliması yoksa kötü

Sağolasın. Hele de güneyde klimasız hiç çekilmiyor artık. İnsan klimaya alışınca eskiden doğal klima ile napıyorduk diyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...