Jump to content

Performans Hakkında

Ali
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ben fxle hiç denemedim :D Çok fazla yüksek hız merakım yok ama x5i yeni aldığımızda farkında olmadan 170e çıkmıştım :D hız olayı arabadan arabaya çok fark eder. 170 le gittiğimde 120yle gidiyormuş gibi hissediyordum. Hatta o gün aracın ilk trafik cezasını yedik. Ankaradan beri yolda birşey yoktu kayseri girişinde polisler çevirdi aşırı hızdan :D Neyseki ben sürmüyordum  :egy:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 222
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

20

• Ali

18

• M.E.G

20

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

audi arabamı mazda 3 ün yanında. hız felakettir diye dememişler boşa. fazla zorlamamak lazım. mesala polo classicle 180 çok tehlikeli 150 yi geçmemek lazım. poloyla corsayla yapılmaz o hızlar. ne yol tutuş var ne fren mazallah

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2.0tdi a3 varya napar mz3 ü söylememe gerek yok sanırım :) bence adam anlamıstır kanıtlayacagı bisey olmadıgını, gecte olsa ayıkmıstır.. bende olsam aynısını yapardım.. neyse marifet değil zaten bunlar.. hız öldürür arkadaslar hatırlatmama gerek yok sanırım, o yüzden bu tür muhabbetlere fazla takılmayalım.. dedigim gibi ayagının altında duran pedala sonuna kadar basmak zor bi iş olmasa gerek.. zamanında bizde yaptık bu muhabbetleri burda ama artık asalım bunları..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2.0tdi a3 varya napar mz3 ü söylememe gerek yok sanırım :) bence adam anlamıstır kanıtlayacagı bisey olmadıgını, gecte olsa ayıkmıstır.. bende olsam aynısını yapardım.. neyse marifet değil zaten bunlar.. hız öldürür arkadaslar hatırlatmama gerek yok sanırım, o yüzden bu tür muhabbetlere fazla takılmayalım.. dedigim gibi ayagının altında duran pedala sonuna kadar basmak zor bi iş olmasa gerek.. zamanında bizde yaptık bu muhabbetleri burda ama artık asalım bunları..

ne kadar hızlı olursan ol senden hızlısı vardır :D ana fikir bu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Al benden de bi neeee :D :D

Benden de :D Ha anlarız mazda forumunda diğer markalara ne olursa olsun bir araba koyunca ilk mesajlar burun kıvırma yönünde oluyor ama bu kadarına da pes :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benden de :D Ha anlarız mazda forumunda diğer markalara ne olursa olsun bir araba koyunca ilk mesajlar burun kıvırma yönünde oluyor ama bu kadarına da pes :D

adamlar 1.8'lere 20v koyuyorlar :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Murdoc pek vazgecmemisti dedigim gibi adam baya bi basti hata fark atardi ama iste olsun bende sasirdim zaten :D yoksa beni parcalardi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gaz pedalının altına paspas sıkışmıştır :)

İnanmazsın belki ama çok geldi başıma, özellikle arabaları yıkamadan alınca dikkat etmek lazım...:D Gaz verirsin gitmez, fren yaparsın durmaz, vites geçmez...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

İnanmazsın belki ama çok geldi başıma, özellikle arabaları yıkamadan alınca dikkat etmek lazım...:DGaz verirsin gitmez, ...

onun sebebi paspas değil abi :D:tey::geyik:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İnanmazsın belki ama çok geldi başıma, özellikle arabaları yıkamadan alınca dikkat etmek lazım...:D Gaz verirsin gitmez, fren yaparsın durmaz, vites geçmez....

Bu sebepten, lpg takınca arabamın debriyajı bozuldu diyen bir müşterimiz vardı :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Resimlerin ikiside otobanda yapildi allahtan pek trafik yoktu onun yüzünden resim cekmekte problem olmadi.

ilk Resim Düz yolda cektim yani Otoban da.

2. Resimde hafif bi rampa vardi orda 215gördüm yoksa düz yolda 210 hic affetmeden yapiyor :)

post-1885-14169527629_thumb.jpg

post-1885-141695276292_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

arkadaşlar ben bişey soracam; 2004 mazda3 sahibiyim; yokuşta tat vermiyor arabam. acaba siz de de aynı problem var mı? 3 viteste gaza basınca şöyle bir kaldıramıyorum arabayı. sizin araçlarınız nasıl?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar ben bişey soracam; 2004 mazda3 sahibiyim; yokuşta tat vermiyor arabam. acaba siz de de aynı problem var mı? 3 viteste gaza basınca şöyle bir kaldıramıyorum arabayı. sizin araçlarınız nasıl?

babanın corollaya göre evet yokuşlarda tat vermiyor benim 2005 mazda 3 , vites küçültmek klimayı azcık kısmak gibi önlemler gerekiyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Araba emsallerinin hepsinden ağır, uzun rampalarda yüklü iken klimayı kapatın, ilk kalkışta da zor oynar yerinden, normaldir...:) Buna karşılık uzun yolda hızını alınca iyi gider.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...