Jump to content

Antalya'da İşinin Ehli Boya Ustası Arıyorum

roadless_2
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhabalar kısa süre içinde aracımı komple boyatmayı düşünüyorum.Antalyada güvenebileceğim işinin ustası fırın boya yapan ve fiyatta çok abartmayacak bir usta aramaktayım arkadaşlar tanıyan bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum.Birde ortalama fiyat ne tutar sizce.Biraz fazla olacagım ama mazda ustası varsa bildiğiniz aracımı teslim edebileceğim mazdayı iyi tanıyan bir usta degerli tavsiyelerinizi duymak isterim.Tşk ederim şimdiden  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Antalyanın neresindesiniz bilmiyorum ama size iyi bir boyacı önerebilecek bir usta tanıyorum.

Yeşilırmak caddesinden düdene dönünce 200mt ileride sağda bayındır oto var. Hem işçilik hem de uygun fiyat isteyen boyacı konusunda yardımcı olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sizin ustaya anlatacakalarınıza göre usta fiyat biçercek, sizin sacede dış ama düzeltilecek ezik, göçük v.s. varsa bide aracın dışı deyince kapı aralıkları v.b. farklı bölgelerininde boyanmasını isterseniz maliyet artar , çünkü sökülecek bölüm çoğalır, yani gidip konuşman gerek , buradan böle ezbere fiyat vermek olmaz, boya türüde fiyatta etkilidir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sizce tahmini fiyat ne aralıklarda olmalı boya işinin

Oğuzhan yaptırmıştı ama fiyatını hatırlamıyorum, konuyu gördüğünde cevaplar ama Gürhan'ın dediği gibi işin içine girmeden ne fiyat çıkacağı net belli olmaz...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

cvplarınız için tşk ederim aracımda göçük falan yok ama kapı içlerini direkleride boyatacagım heryeri çiçek gibi olsun ışıl ışıl satarken sorun olacağı falan çok önemli değil binmeyi düşünüyoruz.Dediğiniz gibi arabayla gidip keşif yaptırmak en iyisi sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

cvplarınız için tşk ederim aracımda göçük falan yok ama kapı içlerini direkleride boyatacagım heryeri çiçek gibi olsun ışıl ışıl satarken sorun olacağı falan çok önemli değil binmeyi düşünüyoruz.Dediğiniz gibi arabayla gidip keşif yaptırmak en iyisi sanırım.

Aynen... Usta görmeden zaten verdiği fiyat hem seni hem ustayı yanıltır... Kapı içlerini ve direkleri boyatmanı tavsiye etmem (çok kötü görünmüyorsa) sonra dangalak insanlar türlü bahane uyduruyorlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aracın boyanma aşamalarını professionel makineyle çekerim aracımdan çok memnunum satmayı düşünmüyorum zaten satacak olsam aile içinden alacak olanlar var :) şayet satmak istesemde 14den aşagıya vermem degerini bilen biri alsın  :) o konuyu hiç sıkıntı etmiyorum yani

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Boya işini yaptırın, eğer memnun kalırsanız bizde boya işleri için,  mevcut ustaya uğrarız, tabii inşAllah ihtiyacımız olmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

Pazartesi günü aracımı komple boyaya vermiş bulunmaktayım.Boyadan sonra ustanın ustalıgını görmüş olacağım ona göre Antalyada bulunan arkadaşlara referans olabilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...