Jump to content

Alınık Mazda 3.

comealone

Tavsiye Edilen Mesajlar

Değerli forum üyeleri;

İmpressive yahutta Touring arıyorum, üst limitim 40.000 TL.

Yardımlarınızı bekliyorum. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 67
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Mazda 3 2012 dizel 47 bin son fiyat.Dusunurseniz konu acmistim sahibinden.com linkine bakabilirsin. Hayırlı alisverisler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilanı gördüm alternatifler arasında. Satış sitelerindeki bütün ilanlara baktım. Önceliğim İmpressive, olmazsa Touring.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilanı gördüm alternatifler arasında. Satış sitelerindeki bütün ilanlara baktım. Önceliğim İmpressive, olmazsa Touring.

O kadar para verdikten sonra bırak İmpressive olsun derim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O kadar para verdikten sonra bırak İmpressive olsun derim...

Kısmet olursa alacağım arabayı daha çok eşim kullanacak. (Ben zaten haftanın 6 günü sabahtan akşama ekip arabası kullandığım için akşamları bile bir yere çıkıp araba kullanmak hiç cazip gelmiyor. Genelde de eşim kullanıyor.). Eşimin tercihi öncelikle İmpressive, hb istemiyor ille de sedan olsun diyor. :) Şanzuman hiç fark etmez manuel olursa daha iyi olur diyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim araba satilmadiysa tavsiye ederim

LG-E986 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Galeri fiyatına alınmaz, göz göre göre 3-4 bin lira vermenin anlamı yok bana göre... Ayrıca ilan yayında değil...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim. Amacım model yükseltmek, arabamdan hiç bir zaman şikayetim olmadı.

Konuyu açarken de belirttiğim gibi 2010-2011 Impressive arıyorum sedan, üst limitim 40.000 TL.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir alıcı arkadaş daha var 39-40 civarına 2011-2012 Mazda 3 otomatik bakıyor... Aracını satışa çıkaran varmı başka...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

doğru diyorsun Veli abi, piyasayı yükseltiyorlar :)

Bu arada Okan beye de beni kırmayıp sorularımı cevaplandırdığı için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...