Jump to content

Kapıların Otomatik Kilitlenmesi

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ben Koşuyolu Merser de taktırmıştım. Oranın elektrikçisi Halil çok bilgiliydi. Arabayı bıraktım, bir süre sonra geldiğimde tamamdır abi dedi. Ne taktığını bile görmedim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 72
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

18

• okkko

8

• honuuu

9

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Ben Koşuyolu Merser de taktırmıştım. Oranın elektrikçisi Halil çok bilgiliydi. Arabayı bıraktım, bir süre sonra geldiğimde tamamdır abi dedi. Ne taktığını bile görmedim :)

Servistekilere bi sorayım bakalım yapabileceklermi, olmadı okkoya soracaz maşallah hiçbirşeyi geri çevirmiyor sağolsun okan, muğlaya gidersem yaptırılacak şeyler çoğalıyo :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Servistekilere bi sorayım bakalım yapabileceklermi, olmadı okkoya soracaz maşallah hiçbirşeyi geri çevirmiyor sağolsun okan, muğlaya gidersem yaptırılacak şeyler çoğalıyo :)

yapılıyor basit bir işlem... sıradan bir elektrikçide de yaptırabilirsiniz. muğlaya kadar yorulmanıza gerek yok. ama çayımızı içmeye bekleriz...

ama durunca açılmıyordu galiba. motoru kapatınca açılıyordu kapı kilitleri...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yapılıyor basit bir işlem... sıradan bir elektrikçide de yaptırabilirsiniz. muğlaya kadar yorulmanıza gerek yok. ama çayımızı içmeye bekleriz...

ama durunca açılmıyordu galiba. motoru kapatınca açılıyordu kapı kilitleri...

okko hocam sen bunu hıza duyarlı yapabilirmisin acaba ??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

okko hocam sen bunu hıza duyarlı yapabilirmisin acaba ??

yapılamayacak birşey yoktur... yapamayan adam vardır... :D

nasıl birşey istiyorsunuz?...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yav Okan, aklıma bir reklam sloganı geldi.

Hizmette sınır yoktur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

vaay süper :D öyleyse anlatayım hemen; bu kapıların kilitlenmesi zamana göre değilde; araç hareket ettikten sonra mesela 10km geçince olsa??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslında benim daha güzel bir fikrim var. Malum bizim araçlarda belirli bir deviri geçince emniyet kemeri ikazı çalışıyor, acaba ona bağlanabilir mi ? Tabii emniyet kemeri takılıysa ne olur onu bimiyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslında benim daha güzel bir fikrim var. Malum bizim araçlarda belirli bir deviri geçince emniyet kemeri ikazı çalışıyor, acaba ona bağlanabilir mi ? Tabii emniyet kemeri takılıysa ne olur onu bimiyorum..

bizim araçlarda emniyet kemeri devire mi bağlıydı yaw, hiç dikkat etmemişim??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Farkeder mi? O kilometreyi bulduğunu gördüğü yeter.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence öyle bir sistem varsa kemer takılı olsa da fark etmez. tabi kapıların kilitlenmesini kemerin ikaz sesine değil, ikazın çalışmasını sağlayan asıl sensöre ilişkilendirmeli bilmem anlatabildim mi ??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

20kmph yi geçince belt minder beyinden sinyal alıyor takılı değil se şöför direk ötüyor, sağda turan varsa ve kemeri takılı değilse o da ötüyor. hız sinyalini aldığı yerden bi sinyal alıp istediğiniz yapılır... yavaşlayınca da açılmayacak şekilde yapılır. kontağı kapatınca açılır.

olabilir.. sinyalin yerini bulmak lazım, gerisi kolay...

yada vitese takınca da kilitlenebilir. viteste müşüründen sinyal alırsın.

yani bu işlerde son sınır hayal gücünün yettiği yer... iyi bir elektrikçi ve iyi düşünen bir insanın yapamayacağı iş yok...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tarifi yaptın, sizin ustadan bir rica edersin artık :D

ettiririz biz bunu da bi bunun için muğlaya mı geleceksiniz...

anlaşıldı; yazın burda bir toplantı yapalım. yıl içinde topladığımız talepleri toplantı zamanı serviste yaptıracaz...

buyrun gelin... gelmeden arayın ha... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Maşallah yaa. Bu hizmet anlayışı ve bu çözüm insanlığı ile "Gören Otomotiv Zincirleri" olmamanız için bir neden göremiyorum. İstanbul'da bir şube şart oldu walla. Ben de elimden geldiğince desteklemeye çalışırım.

teveccühünüz...

inşallah zincir falan oluruz... düğüm olmayalım da :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...