Jump to content

Lantis'e Biraz Temizlik

murat temiz
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

hocam maşallah iyi temizlik yapmışsın..buharlı temizlik makinen çok hoşuma gitti..bir videonda çıkan kiri görünce epey işe yarıyormuş demek..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam valla on numara temizlik olmuş

hocam maşallah iyi temizlik yapmışsın..buharlı temizlik makinen çok hoşuma gitti..bir videonda çıkan kiri görünce epey işe yarıyormuş demek..

Sağolunn arkadaşlar.Buharlı temizlik işine ne zamandır merak salmıştım.Biraz araştırma ile bu Acura makineyi almaya karar verdim.Gitti gidiyordan aldım.Makine 69.00 Tl Kargo 5 Tl toplam 70 emal oldu.Esasen araçlar için kullanım alanından bahsetmemiş.Ama ben kullanmayı  aklıma takmıştım.3 adette aparatı var.Fırçalı aparatla camla kapı birleşimindeki kirleri fırça ve buharı eş zamanlı kullanarak kaldırıyor, bezle silincede tertemiiz oluyor.Yine düğme dip aralarına , detay gerektiren ve bezin girecemeyeceği yerler için çok uygun olduğunu düşünüyoorum.Vakumlama özelliğide varmış ama ben pek ihtiyaç hissetmedim.Karar ve yorum sizlerin arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sırf araba temizliği için olan var mı abi bu buharlı makinenin

Şu videolarda profesyonel makineler var.Genelde oto temizlik merkezleri kullanıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bildiğin su oluyor..bu malzemeye yada herhangi bir aksama zarar vermiyor mu acaba

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bildiğin su oluyor..bu malzemeye yada herhangi bir aksama zarar vermiyor mu acaba

Hava karışımlı basınçlı az su, kiri aradan çıkartabiliyor.Benim buharlı küçük makina ile bu kadar aşırı su olmuyor.Aparatları var .Aparatlarla kullanıldığında daha etkili oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Bugunse hepsi burada dan aldigim, fitil korucu ve bakim spreyi ile lantisin tum dis kaucuk ve plastik fitil aksamini temizleyip spreyimuyguladim. Oldukca faydssini gorcum diyblirim. Urun asagidaki linkteki urun,http://www.hepsiburada.com/liste/henkel-teroson-kaucuk-lastik-fitil-bakim-spreyi-300ml/productDetails.aspx?productId=otbkk503&categoryId=20035747&SKU=OTBKK503

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...

Tam aradığım alet, ama sanki o buhar elektronik aksana zarar verebilir gibi, sonuçta su buharı oksit yapar  :hi: Ama tavan kapı döşemesi vs için bile olsa alınır

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu tarz ürünlerde genelde arada su püskürtüyo. onun bi zararı olurmu acaba elektronikaksama. birde tavan temizliğinde ne kadar başarılı. sonra tavan sakma felan yaparsa allah korusun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...