Jump to content

Oyun Konsolları ( PS3, PS4, XBOX ) ve Oyunları

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar,

Oyun konsolları ve bu konsolların oyunları ile ilgili bu konuyu kullanabiliriz.

Birbirlerini eklemek isteyen arkadaşlar bilgilerini aşağıdaki şekilde paylaşabilirler

Oyun Konsolu :

ID :

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...

Daha FIFA14'ü öğrenemeden FIFA15 çıkıyor önümüzdeki ay. Geçen gün EA Sports açıklama yaptı, yapılan oylamadan en çok talep edilen lig Süper Lig olmuş ( Türklerin internetteki oylamaların hiçbirini kaybettiğini görmedim bu güne kadar :D ) ve tüm takımlar yer alacakmış.

Online kapışmaların zevki katlanarak devam edecek.

http://www.ntvspor.net/haber/son-haber-t/111509/super-lig-fifa-15te

Bu arada konusu açılmışken sorayım, PS4 kullanıcısı var mı aranızda ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Teknoloji olsun, elektronik cihazlar vs iyi takipçiyimdir. Ama arkadaş şu oyun konsolları konusunda bende tık yok. Sebebi açık ve net. İlk çocuğumuzun Kız olması ! Burak abide 2 tane erkek çocuğu olunca. Kim bilir kaç yaşından sonra öğrenmiştir bunları. :)

Yeğenlerim var hepsi Erkek..Evlerine gittiğimde Amca-Dayı hadi Fifa oynayalım vs...Bu bir, oldu, iki oldu, üç oldu..Her seferinde çeşitli bahaneler uyduruyorum. Bilmiyorum demeyi gururuma yediremiyorum bu arada açıkça itiraf ediyorum. Çünkü bizim sülalede bir telefon, bilgisayar, tv vs alınacaksa muhakkak benim fikrime başvurulur..Hal böyle olunca çocukların benden beklentisi yüksek.

Anasını satayım yüksek olmasına, yüksekte..Bende en ufak deneyim, tecrübe yok ki...Bizim evde tablette var laptopta var..Ama Eylül'ün açmak, oynamak aklına bile gelmiyor..

Neyse yeğenleri kırmamak için dedim getirin leynn oynayacağız..Ama çok zaman oldu bana nasıl oynanacağını biraz anlatakcınız. Joistikteki tuşların işlevini anlatacaksınız..

Arkadaş demez olaydım....O ne..bir oyun kolu geldi...benim 13" Laptobumdan, daha fazla tuş var üzerinde.

Dedim olum bu neee...Amca oyun kolu bununla oynayacağız...

Olum bunun kablosu nerede ?

Ya Amca çok şakacısın !!

Halbu ki şaka yapmıyorum :)

Meğer kablosuz oyun kolu var mış...O an öğrendim..Ama yeğenim halen bu durumu bilmiyor. :fiuw:

Neyse yiğen başladı tuşları anlatmaya...

Arkadaş 5.tuşun işlevine geldiğimizde, 1 tuşun ne işe yaradığını unuttum bile ben. :D

Tabi durumu yiğene çaktırmıyoruz..Yiğitle bok sürmek olmaz bize..

Başladık oynamaya..Ben tabi aklımda kalan tuşlarla elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Bir ara kaptırdım kendimi rast gele tuşlara basıyorum. Benim adam fantastik Ronaldo-Q7 gibi hareketler yapmaya başladı..Yeğen vooov Amca çok iyiydi..Hayır dese ki Amca bir daha yapar mısın..Yeminle yapamam...

O an hızır gibi yardımıma diğer yiğen yetişti...Dayı ben oynayabilir miyim ? 

Sormasıyla benim oturduğum yerden kalkmam. Ve eline oyun kolunu tutuşturmam herhalde 2 saniye sürmüştür. :D

Ben en son masa üstü bilgisayarlarda ki oyunlarda kaldım. En son oynayıp bitirdiğim oyunda Call Of Duty'nin ilk serilerinden birisidir herhalde..

Mause ve klavye okları,harfleriyle oynamada kalmışım ben...

Ama 2 numara Çınar sayesinde bakalım. Gelecek zaman ne gösterecek...Bizim evede bir oyun konsolu girer mi girmez mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Beyler bende PS4 var...

Kendim için Project Cars'ı aldım ve sıkıldım bir süre sonra, şimdi WRC 5 i ve NFS i bekliyorum.

Eşim ve kuzenlerimiz için de Just Dance isimli bir dans oyunu var, epey güzel şarkıları var Calvin Harris, Maroon 5, Lady Gaga, Miley Cyrus, Rihanna vs gibi... hareket sensörüyle oynanıyor, keyifli ve güzel şarkılar var, dans konusunda kendini geliştirmek isteyenler veya dans sevenler için ideal oyun. Eğer hareket sensörünüz yoksa, akıllı telefonunuza Just Dance app ini indirirerek te oynayabilirsiniz ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlhan ne dertliymişsin yahu :D 

Dediğin gibi erkek çocuğun çok etkisi var. Selim 5 yaşına geldiğinde tablet / konsol istemeye başlamıştı. O dönemde şans eseri bir Amerika seyahatim olunca ve fiyatları da ucuz olunca ( o zaman 150-160 $ a almıştım sanırım ) bir PSP kapıp getirmiştim. 

Tabii eller ve beden büyüyüp PSP kafi gelmeyince talep PS3 e döndü :) Mert'in de büyümesi ile talep eden sayısı ikiye çıktı. Ben de onlara bir hedef koydum, belirli bir miktar para biriktirin üstünü tamamlayacağım diye, bunun üzerine çocuklar 1 sene boyunca hiç bir bayram ve ekstra harçlıklarını harcamadı ve para biriktirdiler.

Günün sonunda PS3 alacak paraları oldu ama kısmetlerine o dönemde Katar'a bir arkadaşım gideceğini söyleyince az çok aynı fiyata olay PS4 e döndü. E tabii üstünü tamamlamak da seve seve bana düştü  :)

Şimdi her harçlık bir oyun ile sonuçlanıyor, evdeki oyunlar ;

GTA5

Minecraft ( Olmazsa olmaz )

Drive Club ( Benim oynadığım 2 oyundan biri )

Destiny ( Oynadığım diğer oyun )

Call of Duty Advanced Warfare

Bir de Plus üyeliğimiz olduğu için ayda bir gelen oyunlar oluyor onlar da ekstra. 

Eğer bir grup oluşturacaksak FIFA 16 yı da alırız ;)

İlhan sana tavsiyem şimdiden kenara ayır parayı, 3-5 seneye sen de katılacaksın aramıza :)

Beyler bende PS4 var...

Kendim için Project Cars'ı aldım ve sıkıldım bir süre sonra, şimdi WRC 5 i ve NFS i bekliyorum.

Eşim ve kuzenlerimiz için de Just Dance isimli bir dans oyunu var, epey güzel şarkıları var Calvin Harris, Maroon 5, Lady Gaga, Miley Cyrus, Rihanna vs gibi... hareket sensörüyle oynanıyor, keyifli ve güzel şarkılar var, dans konusunda kendini geliştirmek isteyenler veya dans sevenler için ideal oyun. Eğer hareket sensörünüz yoksa, akıllı telefonunuza Just Dance app ini indirirerek te oynayabilirsiniz ;)

Efe Just Dance'in demosunu oynadık çocuklarla gerçekten çok keyifli ama onların enerjisine yetişemeyince ilk danstan sonra pert oluyorsun :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 yıl sonra ...

HORT 😂

Bir süredir konuşuyorduk ama dün akşam nasip oldu. @Tarahumara ile Gran Turismo da Monza pistinde bir kaç tur attık. Aracımız da aşağıdaki Mazda6 idi 🏎️ Geç vakit olmasa daha da oynardık ama ben koltuğu Mert'e bıraktım, Ömer abisi ile oynamayı çok istedi. 

Bundan sonra sık sık yarışırız. Katılmak isteyen olursa da bekleriz 😀

Ömer, yarışlardan birisini de kaydedip Youtube a atalım, ne dersin ? 😆

Mazda_Atenza_Gr.3.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

28 dakika önce, Tarahumara :

Evet çok zevkliydi. Gelmek isteyen varsa bekleriz. Dün yarışırken kayıt yapsaydık iyiydi. Sorun değil yine yaparız. 😁

Bu akşam da yaparız . Zaten Cumartesi PS ı Akçakoca'ya götürecekler 2 akşam kimseye kaptırmam 😂

Bu arada Mert de akşam annesi yeter artık kapat deyince acele çıkmış, sana iyi akşamlar diyemediğine üzülmüş haberin olsun 😁

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

12 saat önce, Burak :

Bu akşam da yaparız . Zaten Cumartesi PS ı Akçakoca'ya götürecekler 2 akşam kimseye kaptırmam 😂

Bu arada Mert de akşam annesi yeter artık kapat deyince acele çıkmış, sana iyi akşamlar diyemediğine üzülmüş haberin olsun 😁

Evet sesinin tonundan belliydi zaten üzgün üzgün kapattı ps4 ü. Bu akşam denk getiremedik ama yarın gazlarız. Bu arada yok bu başka forumdan bize katılmak isteyen acaba.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

13 saat önce, Tarahumara :

Evet sesinin tonundan belliydi zaten üzgün üzgün kapattı ps4 ü. Bu akşam denk getiremedik ama yarın gazlarız. Bu arada yok bu başka forumdan bize katılmak isteyen acaba.

Ben dün elin gavurları ile yarıştım, birbirlerine küfredip duruyorlardı 😂 Yarışırken konuşmak da keyifli. 

Hatta MazdaClubTR diye açarız odayı 😜 Namımız yürüsün 😂

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

39 dakika önce, Mehmet Özdemir :

ben oynardım da ilk önce bir konsol edinmem gerekiyor. PS4 mü sizin makineler?

Evet Mehmet PS4, üstüne bir de PS Plus almak gerekiyor. Ben geçen hafta yıllık 125 TL ye yeniledim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...