Jump to content

2014 Yeni Mazda3 Donanım ve Fiyat Listesi

Fotifoti
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 921
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Fotifoti

91

• domestos

64

• Onur

77

• Bikes44

58

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Çoğu araç sahibimin para vererek motor performansını artırmak için egzozcu manifoldunu değiştirdiği parça bizde orijinalden performansla araç

Ooovv harika :D bilgi için teşekkür ederiz... Peki yeni Mazda3 te bu parça kesin olarak varmıymış?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlısı hocam, satılmayan mal yoktur, nasibi bekliyordur bir yerlerde... Ama unutmayın ki; alıcı hep satıcıdan bir şeyler bekler... Niyetlendiysen, üçü beşi aramamak gerekiyor, ben aracımı öyle sattım...

Hocam zaten arayanlara iyi fiyat veriyorum 26000 Tl ye kadar indim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu araçla 200bin yaparım en az :P honuu nerdesin :D

Bende özledim... Biz O'nu yerde ararken yoksam O göklerde mi?

:D

Onur ortalıkta çok uzun süredir yok gerçekten. Bebekleri olacaktı yada oldu. Umarım ters bir durum yoktur. En son forumda 30 Aralık 2013, 15:46:52'de gözükmüş. O gün bu gün yok..

Veli abi sen de telefonu filan var mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Onur ortalıkta çok uzun süredir yok gerçekten. Bebekleri olacaktı yada oldu. Umarım ters bir durum yoktur. En son forumda 30 Aralık 2013, 15:46:52'de gözükmüş. O gün bu gün yok..

Veli abi sen de telefonu filan var mı ?

Telefonu yok, bebeği 28 Nisan Ege Bölge toplantısında görmüştük, Allah nazardan korusun 3 aylıktı hemen hemen 14 aylık oldu...

Sen böyle yazınca bende ciddi olarak meraklandım bak.

Hayırdır inşallah...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende uzun zamandır bekliyodum ama full olanın manuelini düşünmüştüm hep, diğer ülkelerde var galiba videolardan öyle anlaşılıyor. Bi süre sonra gelmez mi bizede acaba. bi alt donanımda da böse yok, ledler yok, xenon far yok... :'(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende uzun zamandır bekliyodum ama full olanın manuelini düşünmüştüm hep, diğer ülkelerde var galiba videolardan öyle anlaşılıyor. Bi süre sonra gelmez mi bizede acaba. bi alt donanımda da böse yok, ledler yok, xenon far yok... :'(

Gelmez. Boşuna beklemeyin. Karışık bir konu :) ama donanım paketi oluşturmak mazda Türkiye için zor bir iş. ülke kotaları var, bilmediğimiz bir sürü şey var. Niye bu kadar manuel aradığınızı da anlamadım. Yeni otomatikler gayet ekonomik, seri,sessiz. Alışamam diye korkuyorsanız, kullanması çok kolay. sol bacağınızı unutun o kadar :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Otomatikleri çok güzel de birde fiyatları daha iyi olaydı... Kodoman arabası oldu hökümetin sayesinde  çok beklediğimiz Kodo tasarımlı Skyactiv Mazda3 ler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Açıkçası ben de en full ancak manuel olanını bekliyordum ama powere manuel seçeneği gelmedi:( Bir de zevk meselesidir manuel ya da otomatik tercihi.ben de manuel severim mesela devir göstergesini belki 5-6 ya çıkarmak istediğim zamanlar olur kaldı ki trafik vs de yok bizim buralarda, tavsiye ederim keyiflidir manuel kullanmak:))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Renk katoloğu var mı şu an? Herkes kirmizi mi alacak? Beyazi pek uymamış gibi.

En çok merak ettiğim bu durum... Herkes haklı olarak lansman rengini istiyor, bütün araçlar bu renk mi gelecek, yoksa o kadar parayı verip içe sinmeyen rengi kim almak ister ??

:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hem kullanımı hoşuma gidiyodu hemde fiyat yaklaşık 4 bin daha ucuz olurdu, yakıtta biraz düşerdi. bide ben nasıl olsa manuel alcam diye eşime de manuel araç  aldık.şimdi arada otomatik arada manuel kullanımı nasıl olur acaba. :(

renk olarak değişiklik olsun diye kırmızı istiyodum (kırmızı en yakışanı galiba) meğer hemen hemen herkes kırmızı istiyomuş.Yine de bizim burda tek mazda 3 bende olacağı için renk sorun olmıcak diyebilirim. :egy:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam otm. kullanınca manuel çok anlamsız geliyor. Özellikle şehir içi büyük rahatlık. Zaten power da direksiyondan vitesli yani bir nevi isteyene manuel tadı da verebilir :D

Tabi tercih meselesi, ben birdaha manuel arabaya para vermem...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...