Jump to content

Babalar Günü Kutlaması

Guest missuyumsuz
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Anneler günü yanında sönük gibi kalsa da  >:( Tüm babaların,babalarımızın babalar gününü kutluyorum. Benimki hediye almadım diye kızdı  :tey: En güzel hediye benim daha ne dedim yemedi...  :2funny:  :2funny:  :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Anneler günü yanında sönük gibi kalsa da  >:( Tüm babaların,babalarımızın babalar gününü kutluyorum. Benimki hediye almadım diye kızdı  :tey: En güzel hediye benim daha ne dedim yemedi...  :2funny:  :2funny:  :2funny:

hayırlı evlat zabri :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tabi, maksat babalar gününde daha fazla traş makinesi, tv; anneler gününde daha fazla mutfak robotu, takı; sevgililer gününde daha fazla çiçek, ıvır zıvır satmak...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Tabi, maksat babalar gününde daha fazla traş makinesi, tv; anneler gününde daha fazla mutfak robotu, takı; sevgililer gününde daha fazla çiçek, ıvır zıvır satmak...

tabi ya bişey almamak lazım böle günlerde :D :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

katılıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Baba olunca böyle düşünmeyeceksiniz OKan ve Ahmet  :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bugüne kadar ne babalar gününde babama ne anneler gününde anneme nede sevgililer gününde sevgilime bişey almadım almamda zaten ama hala bu dediğim üçlü tarafından sevilip saygı görüyorum bende baba olunca hatta Allah korusun ama çocuğumun hem annesi hemde babası olursam dahi bana bişey almasınlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...