Jump to content

İç Donanımda ki Gümüş Renk Boya Kodu

infiniteblack
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selamlar arkadaşlar dün ufak bir kaza sonucu kül tablası ve vites topuzunun çerçevesinin oraya birkaç damla parfüm damlamış ve farketmediğim için bugün oralardaki boyayı kaldırmış :( 2010 touring olan aracımdaki klima düğmeleri ve altındaki gümüş kısımları boyatmayı düşünüyorum bu bölgedeki gümüş rengin boya kodunu nereden bulabilirim , şimdiden teşekkürler

Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

o yüzden araç parfümü kullanmıyoruz. o kodu ancak servisten alabilirsiniz sanırım. Sökme takma kısmında sorun çıkmaması açısından da servise yaptırmanızı öneririm.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Selamlar arkadaşlar dün ufak bir kaza sonucu kül tablası ve vites topuzunun çerçevesinin oraya birkaç damla parfüm damlamış ve farketmediğim için bugün oralardaki boyayı kaldırmış :( 2010 touring olan aracımdaki klima düğmeleri ve altındaki gümüş kısımları boyatmayı düşünüyorum bu bölgedeki gümüş rengin boya kodunu nereden bulabilirim , şimdiden teşekkürler

Tapatalk

Çocukluğumuzda "soba boyası" vardı tam senlik... :D

Geçmiş olsun, şaka bir yana Muğla Gören Otomotiv'e sorabilirsin. Turkuaz'ın yardımcı olacağını sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eğer sabit bir boya kodu bulamazsa aracı  bir kaportacıya götür , onlar bilir hangi boyayı kullanacağını, bakarlar bir çaresine.

Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi turkuazla görüştüm dış renk siyah 16w iç renk olarak bt2 görünüyor şasi numarasından dedi , bir boyacıya gidip bakmak lazım ton uyuyorsa tanıdık elektronikçide söktürüp boyatacam , kod doğruysa burda paylaşırım tekrar

Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kötü haber bt2 olarak bir boya kodu çıkmıyor boyacılarda nerden bulabiliriz ?

Muğla Gören Otomotiv'e sorabilirsin. Turkuaz'ın yardımcı olacağını sanmıyorum.

:fiuw:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya napıcaz sinir bozuyo lekeler birisi gel ayarlarız rengi %100 tutmaz benzerini yaparız dedi kodunu bulursam çok makbule geçecek ...

gave5a9a.jpg

Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

plasti dip uygulamasıyla güzel bir sonuç olur gibime geliyor .. peki ya sizlerin plasti dip uygulamasına yorumunuz ne olurdu :) ?

Barış'cım sen bir yaptır. Sonrasında güzel güzel fotoğrafları burada yayınla. Söz uzun uzun yorumlayacağım. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

plasti dip uygulamasıyla güzel bir sonuç olur gibime geliyor .. peki ya sizlerin plasti dip uygulamasına yorumunuz ne olurdu :) ?

Hafif bir çizilmede kalkma ihtimali olduğu için düşünmem sanırım birde renk alakasız çıkar

Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben olsam siyaha boyatırım :)

Aslında piano black güzel durur fakat iç mekanda açık renk daha hoşuma gidiyor koltuklar bej renk olduğu için gümüş yakışıyor bence

Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Barış'cım sen bir yaptır. Sonrasında güzel güzel fotoğrafları burada yayınla. Söz uzun uzun yorumlayacağım. :D

ahhaha ah be ilhan abicim bi cesaret edip kıyabilsem :D Vale lik yapıyorum sil süpür yıka temizle görevim :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

dostum bence kotu gorunmuyor okadar ama sen takmışsın belliki ben olsam o bölümü boya yerine karbon folyo ıle kaplatırım cunku renk tutmayacaktır kople boyatman gerekir tabi senin bileceğin iş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...