Jump to content

Mazda 3'ü ilk gördüğümüzde hissetiklerimiz..

Matrikzs
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

Aşktır bu Bülent,Yaşı başı zamanı olmaz.Bak sen Astraya gönül verdin fakat kısa zaman sonra boşadın ve gerçek aşkı m3 ile buldun.(Güzin abi Birandan inciler)

abi astra at arabası gibi kalıo valla guzumun yanında :tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben Mazda 3 ü ilk defa bizim Aral alınca gördüm,nargile içtiğim kafeye geldi...ne o araba dedim Mazda 3 dedi,bi inceledim şöyle... 1 ay sonra da aldım arabayı  :clap:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazdayı ilk Adanada gördüm 2004 tü bir ateş düştü içime internetten inceledim resimlerine baktım.2 yıl boyuncada birdaha hiç karşılaşmadık kendisiyle,sanal alemde görüştük içimdeki hasret iyice büyümüştü artık dayanacak gücüm kalmadı bitsin bu hasret dedim ve nikahlandık şimdi çok mutluyuz.Darısı olmayanlara ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazdayı ilk Adanada gördüm 2004 tü bir ateş düştü içime internetten inceledim resimlerine baktım.2 yıl boyuncada birdaha hiç karşılaşmadık kendisiyle,sanal alemde görüştük içimdeki hasret iyice büyümüştü artık dayanacak gücüm kalmadı bitsin bu hasret dedim ve nikahlandık şimdi çok mutluyuz.Darısı olmayanlara ;)

İmam nikahı mı Mücahit abi  :clap:  :tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mücahit abi arabayı nereden aldın ?

Maraştan aldıysan sen alana kadar sokaklarda mazda3 yokmuydu, Şu anda varmı ?

Walla bizim kayseride son gördüğüm kadarıyla 4-5 adet var. Kayseride de bayii yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bana abim tavsiye etti  güzel vsvs ama hala alamadım  araba süper arabalarınıza bakan biri benim nazar degdirmem inşallah of of  >:(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bana abim tavsiye etti  güzel vsvs ama hala alamadım  araba süper arabalarınıza bakan biri benim nazar degdirmem inşallah of of  >:(

inşallah Ali sende alırsın birgün daha yaşın genç  :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İnşallah istediğin gibi bi tane de sana nasip olur Ali.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla ben ilk gördüğümde işyerimin otoparkında; tipik yurdum insanı tepkisi vermiştim." baba ne alet yapmış capon yaa;Alllahhh Allahh "diye mırıldandığımı hatırlıyorum.yarım saat falan da dönmüşümdür etrafında

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mücahit,bu avatarındaki araba sana ait olduğunu inanmıyorum.Kesin yine fatoş yapmışındır bize. :D:fiuw::tey:

eeee hocalarım kuvvetli fatoşu çözdüm bende yapıyorum artık :tey: :tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

daha önceden yazdım izlenimlerimi.Yalnız şimdi hatırladım,ilk canlı olarak gördüğüm

hb idi.Rengi kırmızı ve sürücüsü bayandı.Boğaz köprüsü üzerinde.Sene 2004 dü galiba.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben ilk Mazda 3'ü yanılmıyorsam 2004 yılında (ilk geldiği sıralarda olacak) İstanbul Gümüşsuyu'nda bir bankanın önünde dörtlülerini yakmış bir vaziyette beklerken gördüm. (sahibi içinde değildi, sanırım bankadaydı) Kırmızı bir sedandı bu araç ve arka camında "Bilgi Üniversitesi" stickeri vardı..

Arabayı görünce resmen "Oha felan oldum" Önce idrak edemedim. Ne markaymış bu araç felan diye.. O tarihlerde gazete ve tvlerde herhangi bir reklamını da görmediğim için Mazda'nın böyle bir araç çıkardığından haberim yoktu.. Sonra arabada Mazda logosunu görünce daha da şaşırdım. Çünkü Mazda'yı yıllardır bilen ve takip eden biri olarak 1996'dan sonraki tasarımlarında geriye doğru bir gidiş vardı.. Ama bu arabayı gördüğüm vakit kendi kendime Mazda gene yapmış yapacağını dedim. Arabaya o gün hayran kaldım.. Çaktırmadan bi 5-10 dakka arabayı inceledim. Sonra aracı bir kaç kez daha Dolapdere'deki Bilgi Üniversitesi kampüsünün önünde gördüm. Sahibi bir bayandı ve ortalığın tozunu atıyordu ..

daha istanbulda fazla rx8 yoktu..ben de bilgi üniv. de okuyorum..bi gün yine otoparka arabamı parketmiş bina kapısına yürüyordum ve gözüme bir canavar ilişti..hayır hayır konuyu yanlış okumadım anlatıcaam.. 8) bir baktm siyah bir rx8 tabii ben her sabah ve her akşam arabayı inceleyen bi tip..bizim otoparktaki abiler sağolsun sölemişler sahibine benim bu ilgimi,o da rx8 in broşürünü bırakmış şaka gibi.. :D anlamamıştım ben de noluo dedim.. ??? bu arada arabanın sahibinin kız olduunu öğrendim ilk önce..tabii ikinci bi şok oldu..daha sonra öğrendim ki bu bayanın babası Merser in sahibiymişşşş... ;D  ;D bir rx8 i bir de mavi hb 3 ü vardı o zaman..büyük ihtimalle sizin gördüğünüz bayan da aynı bayandı,araba değiştirip duruyordu.. ;D ;D

Mazda 3 e gelince..tabii ki ilk gördüğümde ilk aklıma gelen şey benim arabamı ne kadar değiştirdikleri oldu..herşeyini karşılaştırdm teker teker..ama herşeyden önce ilk sevdiğim yanı reklamlarıydı..reklamları inanılmaz dikkatimi çekmişti..6 nın da 3 ün de.. 8)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...