Jump to content

LPG'li araçlar için Yağ Koruyucu...

ali gb
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selam Beyler...

Gezerken böyle bir ürün gördüm. Kullanan ya da tavsiye eden varmı?

Bİr de merak ettiğim birşey var. Usa (amerika) yapımı deniyor. Amerikada lpg diye birşey var mı ki böyle birşey üretmişler. ayrıca 500 ml 10 tl... ??? o zaman abd de 2 liraya felan satılıyordur :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Selam Beyler...

Gezerken böyle bir ürün gördüm. Kullanan ya da tavsiye eden varmı?

Bİr de merak ettiğim birşey var. Usa (amerika) yapımı deniyor. Amerikada lpg diye birşey var mı ki böyle birşey üretmişler. ayrıca 500 ml 10 tl... ??? o zaman abd de 2 liraya felan satılıyordur :)

Sayın aligb ben link falan göremiyorum.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ne olursa olsun yağa katkı koymayın faydasından çok zararı vardır.  Lpg li oldugu için ekstra bi katkı kullanmanıza gerek yok

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben yıllardır hiç kullanmadım, çünkü yararının yanında nasıl bir zararı olacağını bilmiyorum.

Eğer bir zararı olursa ayrıca bir de onunla uğraşmak istemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bahsettiğiniz ekonomizer ler yağ yakma sorunu olan hırpalanmış araçlarda geçiçi süre ile rektefe yapılana kadar kullanılacak katkı türü sağlıklı motora kesinlikle konulmaması gerekir.çünkü yağı çok kalınlaştıracağından motora hasar veririr ilk aracım da böyle bir hata yaptığımdan motora hasar verdirdim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben su an, yagi degistirdikten sonra, bitmeye yakin, ustten yag ekliyorum. Ustten yag ekledigim zaman, yag cok daha cabuk bitiyor. Cartede bir sorun olma ihtimali varmi. Yag sizdirmasi yok su anda ama bu yag buhar olup ucmuyodur herhalde??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben su an, yagi degistirdikten sonra, bitmeye yakin, ustten yag ekliyorum. Ustten yag ekledigim zaman, yag cok daha cabuk bitiyor. Cartede bir sorun olma ihtimali varmi. Yag sizdirmasi yok su anda ama bu yag buhar olup ucmuyodur herhalde??

Buhar olmuyordur ama yakıt olup eksozdan Ankara semalarına karışıyordur...:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yağın başına gelen tamda sizin bahsettiğiniz şey, yağ bitme ifadenizden kastınız yağ çubuğundaki düşme ise, yağ çubuğundaki max. ve min. değerler arası 0,8 ltr dir, ona göre yağ kaybını belirleyebilirisiniz, ürüne gelince ürün tamamen uydurma , kandırmacadan ibaret, açıklamadaki saçmalıklarda cabası, aracınızın yağı yakıp yakmadığını anlamanız gayet basit biri araca binip hafif gaza yüklensin mavi bir duman vede yanık kokusu durumu netleştirmenize yardımcı olur.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...