Jump to content

Ön Cam ile Kaput Arasındaki Kauçuk

Guest msone26
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar resimde görülen kauçuğun yapıştırıcısı özelliğini kaybetmiş. Ne tür bir materyalle (silikon, sıcak silikon, japon vb.) yapıştırsam hem cama hemde kaucuğa zarar vermem. Önerilerinizi bekliyorum.

post-0-141695298593_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Daha üst kısımda rüzgardan dolayı benim de başıma gelmişti, oto cam işi yapan yere gittiğimde 5 lira gibi bir rakama halletti, söylediği çayı içmekten nasıl yaptığını göremedim, oysaki böyle şeyleri pas geçmezdim...

Su ile fazla haşır neşir olan bir yerse, slikon yapabilirsin veya sprey şeklinde yapıştırıcılar var onu deneyebilirsin... Plastik aksama zarar verecek kimyasallardan uzak dur...

Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya domestos hocam; bir çaya kuzuyu yanlız mı bıraktın :D Bak o aklıma gelmedi en guzeli bi camcıya gideyim.

Yapıştırıcı materyalı fazla kaçırıp cama bulaştırmayalım.

Çok teşekkürler arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya domestos hocam; bir çaya kuzuyu yanlız mı bıraktın :D Bak o aklıma gelmedi en guzeli bi camcıya gideyim.

Yapıştırıcı materyalı fazla kaçırıp cama bulaştırmayalım.

Çok teşekkürler arkadaşlar.

Sırf çay olsaydı bırakmazdım ama adam hemşerim çıkınca sohbete koyulmuştuk, o esnada eleman sorunu çözmüş...

Elinden iş geliyorsa yapabilirsin, yoksa en yakın camcı işi halleder... Sen çaya çorbaya kanma da nasıl yapıldığına bak.

:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...