Jump to content

Mazda 323 HB Cam Rüzgarlık (89-94)

carpetamam
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar,

Aracımı aldığımdan beri yani 2 yıldır cam rüzgarlığı arıyorum ama hala bulamadım.

Yakın zamanda alan veya farklı bir modelinkini uyduran var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende bulamadım benimki için. Uyduracak arac varmı bilmiyorum.

Avrupada var aslında ama, ebaydanda bulamadım. Uyanı bulmak, ve ugrasacak ustayı bulmak lazım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende bulamadım benimki için. Uyduracak arac varmı bilmiyorum.

Avrupada var aslında ama, ebaydanda bulamadım. Uyanı bulmak, ve ugrasacak ustayı bulmak lazım

Her rüzgarlık konusunda sana şu soruyu sordum Ali; "cam direkleri olmayan bir araca, rüzgarlığı nasıl ve nereye takmayı düşünüyorsun"

Belki de, bu soruyu dört defa sormuşumdur... Cevap bekliyorum, merak içindeyim hakikaten, ilginç bir projen varsa bilelim, tecrübe edinelim.

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dışarıdan yapıştırmalı ve abartılı olanları yüksek hızlarda ses yapıyor ve yolda giderken araba ile vedalaşabiliyor...

:D

Ama; kapı çerçevesine geçirilenlerde öyle sorunlar olmuyor...

Ali cevap bekliyorum !! ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arakadaşlar kullanıp bir değerlendirme yapsınlar bakalım,  sonuçlar ne olucak, uygun bulabilerlerse şanslı sayılırlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yağmurda filan özellikle camı açamamak dert oluyor bide giderken direk rüzgar vurmasın istiyorum ama hiç bulabilecekmişim gibi gelmiyor :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Her rüzgarlık konusunda sana şu soruyu sordum Ali; "cam direkleri olmayan bir araca, rüzgarlığı nasıl ve nereye takmayı düşünüyorsun"

Belki de, bu soruyu dört defa sormuşumdur... Cevap bekliyorum, merak içindeyim hakikaten, ilginç bir projen varsa bilelim, tecrübe edinelim.

;)

Avrupada yapan vardı. Cama değil, camın ustte kalan kısmına tamış adam. Cama göre hizalamış. Ama o sadece kar ve yağmur girmesini engeller tabi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Avrupada yapan vardı. Cama değil, camın ustte kalan kısmına tamış adam. Cama göre hizalamış. Ama o sadece kar ve yağmur girmesini engeller tabi

O rüzgarlık değil, olsa olsa "sundurma" olur... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Verdiğin linkteki ürünü al ve tak Ali, olursa bütün masrafını ben vereceğim... Olmazsa; 35 öyro artı kargo masrafları için oturur çay demlersin...

Bir şeyi anlatmak bu kadar zor olmasa gerek ama bu lantis rüzgarlığı neden bu kadar bilinmeyenli denkleme dönüştü çözemedim... Olgun'da neden susuyorsun diyor... Konuşmakla bir şeyler ifade edil(e)meyince, susmak en güzel çözümdür bi noktada...

Sağlıcakla...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Verdiğin linkteki ürünü al ve tak Ali, olursa bütün masrafını ben vereceğim... Olmazsa; 35 öyro artı kargo masrafları için oturur çay demlersin...

Bir şeyi anlatmak bu kadar zor olmasa gerek ama bu lantis rüzgarlığı neden bu kadar bilinmeyenli denkleme dönüştü çözemedim... Olgun'da neden susuyorsun diyor... Konuşmakla bir şeyler ifade edil(e)meyince, susmak en güzel çözümdür bi noktada...

Sağlıcakla...

eğer dört cam içinse fiyat alabilirim. tek cam için 70 lira verilmez. eğer olursa hesap numaramı veririm :)

sonra oturur, çay içerken buraya yazarım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eğer dört cam içinse fiyat alabilirim. tek cam için 70 lira verilmez. eğer olursa hesap numaramı veririm :)

sonra oturur, çay içerken buraya yazarım :D

Siparişi vermeden önce camlara direk çıkmaya başlarsan iyi edersin... ;) Tek cam içinse de teklifim geçerli, sorun yok, neticede çayı şekerli değil de tuzlu içecek olan sensin...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Siparişi vermeden önce camlara direk çıkmaya başlarsan iyi edersin... ;) Tek cam içinse de teklifim geçerli, sorun yok, neticede çayı şekerli değil de tuzlu içecek olan sensin...

Tamam, hızarcıdan direkleri sipariş edeyim ozaman

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tamam, hızarcıdan direkleri sipariş edeyim ozaman

Tahtadan direk uygun olmaz, betondan çıkacaksın ki direkleri; çayın keyfi gölgede iyi çıksın...  :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tahtadan direk uygun olmaz, betondan çıkacaksın ki direkleri; çayın keyfi gölgede iyi çıksın...  :tey:

Adama mesaj attım, 4 kapı için mi diye, ön iki kapı içinmiş.

Sen parayı hazırlaya dur, Ankara buluşmasında fotosunu çeker yollarım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Adama mesaj attım, 4 kapı için mi diye, ön iki kapı içinmiş.

Sen parayı hazırlaya dur, Ankara buluşmasında fotosunu çeker yollarım :D

Paran hazır, sen montajı ve fotoları göster yeter ki... Mal bi tarafa, para bi tarafa... ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...