Jump to content

Mazda3 LPG

Ali
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 100
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

10

• Ali

11

• onurum41

6

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

taktırmayı düşünen felan varmı 8:)

Hayır ben düşünmüyorum.Türkiyede bolcana arkadan çarpmalar yaşandığı ve 1-2 tane lpg arabanın içinde yanarak ölenleri haberde gördüğüm için.Motor'a zararı olacağını düşündüğüm için ve ayrıca 200-300 km de benzinliğ uğramamak için .Son olarak Deniz otobüsü,alışveriş merkezlerine giremediğn için kesinlikle düşünmüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayır ben düşünmüyorum.Türkiyede bolcana arkadan çarpmalar yaşandığı ve 1-2 tane lpg arabanın içinde yanarak ölenleri haberde gördüğüm için.Motor'a zararı olacağını düşündüğüm için ve ayrıca 200-300 km de benzinliğ uğramamak için .Son olarak Deniz otobüsü,alışveriş merkezlerine giremediğn için kesinlikle düşünmüyorum.

Bana çok ısrar ediyorlar ama aynı sebepten dolayı düşünmüyorum. Bir de birçok yere ve hızlı feribotlara binememe durumu var ki hiç işim olmaz..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya düzgün yapılınca söylendiği kadar tehlikesi veya dezavantajı olmadığını düşünüyorum ama kapalı otoparklara ve deniz otobüsüne girememek bile başlı başına yeterli bi sebep tüp taktırmamak için bence... Ayrıca bagajın küçülmesi de ayrı bi konu, simit çeklinde stepne'nin yerine konan tüpler varmış ama stepne olmicak o zaman da... Her türlü kullanışsız yani, hele hele benim için...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Ya düzgün yapılınca söylendiği kadar tehlikesi veya dezavantajı olmadığını düşünüyorum ama kapalı otoparklara ve deniz otobüsüne girememek bile başlı başına yeterli bi sebep tüp taktırmamak için bence... Ayrıca bagajın küçülmesi de ayrı bi konu, simit çeklinde stepne'nin yerine konan tüpler varmış ama stepne olmicak o zaman da... Her türlü kullanışsız yani, hele hele benim için...

valla bende kullanışsız oldugunu düşünüyorum sakin kullanınca guzu o kadarda cok yakmıyor ya ben kullanmayı ögrendim ya da guzuda bi gariplik var sehiriçi ortalamam şu an 8.2lt
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ali o şeylede ilgili die biliyorum, motorun açılması lazım diolar biraz daha az yakması için.. biraz kullanmak lazım o yüzden.. baya yeni sayılır senn guzu..

editt: tabi ondan önce kullanış tarzı, gaz pedalını kullanısınla ilgili bi durum o..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

ya bülent abi senin araba at benimkinden az yakıyoı benimki  8.6

basmassan az yakar Ali :D bugun bi ara cevre yolunda 7.9 a kadar düşürdüm ama  duran trafige girince  uctu degerler  >:(
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

LPG düşündüğünüz kadar tehlikeli değil ki. Sıralı sistem doğru takıldığında hiç bi sorun çıkarmıyo. O patlama haberleri hep kötü yerlerde taktıranların başına geliyo. Açıkçası LPG tankları bizim depolardan çok daha dayanıklı yani LPG patlama olasılığı çok daha düşük benzine göre ;) Bi başka konu : Kapalı otoparklarda sorun yaşamazsınız çünkü lpg doldurulan yeri arabanın altından falan çıkarıyolar yani gizliyolar, kimse m3 görüp de lpg li olduğunu aklının ucundan geçirmez onun için sorun olmaz ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

basmassan az yakar Ali :D bugun bi ara cevre yolunda 7.9 a kadar düşürdüm ama  duran trafige girince  uctu degerler  >:(

abi basmıyorum hala aynı hala aynı babamda dalga geciyor benle bumu az yakan mazda3 sonra da klavuzu karga olanın burnu ...... diyo bana ben hep az yakar dedigimden dolayı şimdi sonuç

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

abi basmıyorum hala aynı hala aynı babamda dalga geciyor benle bumu az yakan mazda3 sonra da klavuzu karga olanın burnu ...... diyo bana ben hep az yakar dedigimden dolayı şimdi sonuç

kullanmayı beceremiyosun o zaman ;D ;D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ali değerleri hiç sildinmi ? Silmediysen uzun bir sürenin ortalaması olduğu için değerler yerinden oynamaz. ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...